Усатая полосатая• 25 октября 2024

Недорогий готель в Ужгороді біля жд вокзалу

Дівчата, підкажіть, будь ласка, недорогий готель в Ужгороді. Можливо, біля жд вокзалу або біля онколікарні, хоча це не сильно принципово. Бажано, щоб громадським транспортом можна доїхати, а не віддалено від міста був
Не гавкаю- но охраняю• 25 октября 2024
Вибачте, а чого Ви не довіряєте відгукам на Букінгу? Там такі ж люди писали, як тут сидять

АБВГДэшница• 25 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
І на букінгу зразу ж ціну видно. А то поняття не дорогий відносне.
Не гавкаю- но охраняю• 25 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
І по гугл-мапі легко перевірити, як там ходить транспорт
Не гавкаю- но охраняю• 25 октября 2024
Автор, зовсім недорогий готель може бути хостелом. Це пишу, якщо все ж таки дійдете до Букінгу і почнете обирати пошукові фільтри
автор Усатая полосатая • 25 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Саме дивлюся на Букінгу, ніколи ним не користувалася
Не гавкаю- но охраняю• 25 октября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Там легко, швидко розберетеся.
Можна і просто на гугл-мапі шукати готелі в районі вокзалу по оцінкам, але особисто для мене Букінг зручніше - там можна додатково щось обрати, наприклад, сніданок.
Тільки зареєструйтеся там, Вам зразу знижка прилетить)
Не гавкаю- но охраняю• 25 октября 2024
Можна ще квартири пошукати, якщо виявиться, що готелі дорогі - буває, що квартири дешевше. Тоді Вам на Добово.ком - там теж зручний сайт з відгуками і мапою

Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дуже дякую Вам!
Неправдиша• 25 октября 2024
Ужгород таке місто,що з жд вокзалу до онколікарні можна і пішком,,,,А транспорт їздить справно і вчасно.Цим перейматися не варто.