Не служанка• 25 октября 2024
підкажіть, хто їздить поза межі Києва і у Київ
на КПП (цікавить напрямок Бровари) зовсім звіздос? треба поїхати у Бровари з чоловіком, Він оновив дані до 18.07. Виїхати за місто рівноцінно отримати повістку? що там відбувається зараз?
Скокмоно - стокнуно• 25 октября 2024
Коди як. Моніторте по тг-каналам, чи виписують повістки. Колись їхала у черзі, то переді мною джип розвернувся і поїхав в іншу сторону. Зрозуміла, що пишуть повістк
Скокмоно - стокнуно• 25 октября 2024
Ответ дляЗадираю носа
через Борисполь заедьте - там спокойней
Не завжди
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 25 октября 2024
Я їжджу з іншої сторони - Васильків, то ніколи ще не зупиняли ані машину, ані маршрутку.
Задираю носа• 25 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Не завжди
может
стоят всегда - шманают редко
Мелочунь• 25 октября 2024
Но вам автор я не верю.
Сейчас и в Киеве хрен пройдешь безопастно.
А вы типа бля бля))))