Идеальная оптимистка• 25 октября 2024
Сдвг можно оформить инвалидность?
Ребенок пошел в 1 класс. Учитель не справляется, отправил на комиссию. Если дадут ассистента, можно ли оформить инвалидность?
Всегда с ним было тяжело, от других детей отличается, но на учёте у невролога не стоит
Ух яка ж Я• 25 октября 2024
Если на учёте не стоит, то какое это сдвг? Это вы сами поставили диагноз?
Миловидна леді• 25 октября 2024
Не знаю таких випадків. А в теперішній час шанси взагалі на нулі. Без невролого-психіатричного дослідження і доказів довготривалого спостереження (мало не з народження)...вважаю нереалістичним.
Поліцейський патруль• 25 октября 2024
На комісію це куди? В ірц? Для встановити рівень підтримки? Без висновку ірц не дадуть помічника вчителя
Замороженная селедка• 25 октября 2024
Трольная тема то есть вы как мама видели что ребенок отличается от норм и ничего не делали ?
Бесконечность-не предел• 25 октября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Ірц не встановлює діагнози. Лиш дає рекомендації.
Поліцейський патруль• 25 октября 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Звісно. Я ж і не писала про встановлення діагнозів , а про встановлення рівня підтримки для дитини з ООП
Идеальная оптимистка
• 25 октября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Я не знаю до такое ірц
Поліцейський патруль• 25 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я не знаю до такое ірц
Інклюзивно ресурсний центр . Гугліть
Идеальная оптимистка
• 25 октября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Це ваші домисли, дитина була і у невролога і у психіатра, ніхто таких діагнозів сходу не видає
Идеальная оптимистка
• 25 октября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
В моем понимании здоровым детям не дают ассистента или тьютора и на комиссию не отправляют. Диагноз это только дело времени, в раннем возрасте таких диагнозов не ставят, он был у невролога и у психиатра
Замороженная селедка• 25 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Тогда как учитель может ставить диагнозы и куда то отправлять здорового ребенка ?
Діагноз може поставити лише психіатр. Можу вам скинути відео. Там лікар все розжовує. В тому числі те, що ніхто без вашої згоди не може проводити ніяких маніпуляцій з вашою дитиною.
Идеальная оптимистка
• 25 октября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Інклюзивно ресурсний центр . Гугліть
І що мені це дасть, він вже пройшов комісію, чекаю висновок, поняття не маю як вона назвалась
Идеальная оптимистка
• 25 октября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Она не справляется с ним, значит имеет право раз отправила, диагноз никто не ставил
Поліцейський патруль• 25 октября 2024
Если дадут ассистента, можно ли оформить инвалидность? Ваші слова,авторе. Рівень підтримки та асистент -це до ірц . Інв-це до лікарів . Якщо дадуть помічника вчителя- це не рівно отримати інв .
Поліцейський патруль• 25 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Яку комісію, де?
Невидимка Майя• 25 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Такі діагнози ставлять у 2-3 роки, а не в 1 класі,навіть якщо в дитини якісь незначні відхилення, то це не підстава для інвалідності
Идеальная оптимистка
• 25 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А зачем вам его инвалидность???
А вас почему это интересует? Мужа вывезти хочу - это хотите услышать, пособие хочу получать.. Странный вопрос, если с ребенком обращаются как с инвалидом
Идеальная оптимистка
• 25 октября 2024
Ответ дляАкукарача
Рдуг це компетенція не невролога, а психіатра.
Он был у обоих специалистов
ЯспАкойнаЯ• 25 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Мне просто интересно какие мотивы перечеркнуть ребенку будущее
Ви ж розумієте, що помічник не вкладе знання в голову непосидючій дитині? І не зможе контролювати його імпульси? Для вчителя нянька це гуд, а для вас і дитини? Загалом, подивіться відео. Намалюєте собі якийсь шлях.
Поліцейський патруль• 25 октября 2024
Інв- це ступінь обмеження життєдіяльності . Може дитина мати і діагнози, по яким можна оформити інв, але діагноз не рівно інв
Идеальная оптимистка
• 25 октября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Дякую🌷 тільки ваша відповідь відносино мого питання. Мабуть погано сформулювала
Замороженная селедка• 25 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Если ребенок здоров , и с ним обращаться как с инвалидном то стоит разнести школу а не ставить диагнозы несуществующие ребенку и портить ему жизнь клеймом
Идеальная оптимистка
• 25 октября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Яку комісію, де?
В іншій школі, сиділи якісь 3 тьоті і задавалі дитині завдання, він виконував, нагадували мені як соціальні робітники
Поліцейський патруль• 25 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Можливо то і були фахівці з ІРЦ