Місячне Сяйво• 26 октября 2024
Львів. На скільки днів краще їхати? Допоможіть скласти маршрут
Планую на зимові канікули. Їдемо з підлітком вперше.
2 дні приблизно придумала, хочу взяти 2 групові екскурсії:
1. Оглядова пішохідна екскурсія, а потім музеї та прогулянки центром.
2. Екскурсія автобусом на кладовище, Замкову гору, а потім теж прогулянки місцями, які зацікавлять.
Чи треба нам ще третій день і чим в ньому зайнятись?
І буду дуже вдячна за список конкретних місць, які обов´язково треба відвідати.
Лорка-хлорка• 26 октября 2024
Замкова гора перекрита. А в цілому, Львів настільки шикарний, що можна навіть і без плану.
Я любительниця складати плани подорожей, квести, відмічати якісь точки чи значні місця. Робила сюрприз для коханої людини. Та як приїхали до Львова, фактично, стало зрозуміло, що там шикарно абсолютно все. Ніякі плани не потрібні!
Хіба, сходіть в ресторан ’Гасова лямпа’. А так - там все заточено під туризм .
Scorpion16• 26 октября 2024
Візміть екскурсію по підземеллях. Можна ще дахи Львова, якщо погода дозволить.
І там стільки цікавих закладів, де поїсти )))
Не против• 26 октября 2024
Я з сином влітку їздила. Бронювали квартиру на 4 дні. За 3 дні встигли нагулятись )
Вдома подивились по гуглу та мапі що є у Львові. Син обрав куди хотів би сходити. Прикинули що за день можемо в 2 - 3 точки потрапити без напрягу. Подивились що коли працює. І поїхали. А у Львові всі плани пішли боком бо ми поки до однієї точки дійшли то позаглядали ще в кілька інших )) тільки у мене син не фанат екскурсій, тому гуляли самі )
Випадково знайшли кафе з котами, посиділи, помняцкали звірів ) сходили в декілька музеїв, в палац Потоцьких, в Океанаріум зайшли. В музей науки :)
Місячне Сяйво
• 26 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Дуже дякую!
Як жаль, що замкова перекрита (
А не підкажете, там можна приєднатись до екскурсії прямо на площі, без запису попереднього?
Як жаль, що замкова перекрита (
ніколи такого не було• 26 октября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Дуже дякую!
Як жаль, що замкова перекрита (
Можно
Замкова гора закрита (вершина). Можна піднятися на гору Лева. Ми перший раз у Львові були п´ять днів і мені було мало. Зараз буваю там дуже часто, і кожен раз щось нове для себе відкриваю. Як на мене, два дні дуже мало. Там тільки по соборах можна день ходити. Якщо ви з дітьми раджу окрім підземель музей ’Львів стародавній’
Місячне Сяйво
• 26 октября 2024
Ответ дляScorpion16
От в підземелля точно ні, бо в нас був дуже сумний досвід з екскурсією підземеллям Києва - ледь не залишились там, бо пішов стрімкий поток води. Дитина дуже злякалася, та і я не менше. Тому після цього в підземелля не хочеться, тригерить
все по ГОСТу!• 26 октября 2024
Ответ дляO-Yumi
+ к Львів Стародавній.
Мне тоже было мало 3 дня в первый раз.
Автор, экскурсия по подземельям - хороший вариант. Не будет там потопов, эт не киевские подземелья
Мне тоже было мало 3 дня в первый раз.
Блакитне небо• 26 октября 2024
Мені б ідеально було 2 - 3 дні для першого разу. До вашого маршруту обов´язково додала б Шевченківський гай
Scorpion16• 26 октября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Та хоч подивіться, шо то за підземелля )
Дуже цікаво в музеї-аптеці, 5 підземелля, Костел єзуїтів
Я ж вам не каналізацію пропоную ))
Ми були з дітьми не один раз, дуже подобається
Я ж вам не каналізацію пропоную ))
Scorpion16• 26 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Замки навколо Львова. Підгорецький, Олеський
Замки на любителя. Дітям зазвичай не заходять. Та і занедбані вони, нажаль (
Скіфська пектораль• 26 октября 2024
Ответ дляScorpion16
Нормальним дітям, нормально заходить. В нас вся країна занедбана
Scorpion16• 26 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Так навіщо ті замки, якщо їдеш на пару днів у Львів? Це на цілий день поїздка.
Там і так є, що подивитись, не занедбане. А коли вже все подивились, можна і замки )
Scorpion16• 26 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
І звісно, лише ваші діти нормальні, як інакше
Місячне Сяйво
• 26 октября 2024
Ответ дляScorpion16
Я ж вам не каналізацію пропоную ))
Дуже дякую!
Там реально не страшно? Широкі проходи, як на фото здається?
Місячне Сяйво
• 26 октября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
+ к Львів Стародавній.
Мне тоже было мало 3 дня в первый раз.
Спасибо! В подземельях широкие проходы? Есть свет или нужно свечки/фонарики носить?
Місячне Сяйво
• 26 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Дякую! А Шевченківський гай нормально зайде взимку?
все по ГОСТу!• 26 октября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Та не надо там ничего) это тур подземелья, не такие как в Киев
все по ГОСТу!• 26 октября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Там очень много ходить надо. Если будет прям холодно, то замерзнете
Люблю ВалЄру• 26 октября 2024
Ответ дляScorpion16
Моїм зайшли, і більш-менш реставровані, і занедбані, і навіть розвалини
Люблю ВалЄру• 26 октября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Криївку знаєте? А Копальню кави? Так от вони також входять до цього туру у якості підземель.
Люблю ВалЄру• 26 октября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Як на мене, головне, щоб та зима не була дощовою, бо інакше грязюка спортить всю прогулянку.
Scorpion16• 26 октября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ні, зовсім не страшно. Свічки не потрібні, там нормальне освітлення