... Україна має відмовитися від територій, – кандидат у віцепрезиденти США від партії Трампа Джей Ді Венс.
Він заявив, що в України немає ні людей, ні зброї, ні грошей для продовження війни.
Ці люди взагалі розуміють про шо кажуть? Щоб закінчити війну, Україна на думку путіна має стати Білоруссю. Чи їх це повністю влаштує?
Я би підсумком усього цього двіжа написала: ніколи нікому не вір - ні західним партнерам, ні росії. Якщо в тебе є ядерна зброя - сиди на ній, навіть якщо прийдеться їсти пусту гречку.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 октября 2024
лития нашего уже не нужно? триллион дол на дороге не валяется)))
_Твоя_подруга• 26 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
На сегодняшний день литий на подконтрольной.
Sova splushka• 26 октября 2024
Ответ дляbegovelik
Воевать луками и стрелами, как Эфиопия с Италией во 2 мировую?
Так лопатами ж!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
откуда данные, если это засекречено?
Венс виступить гарантом що пуйло не полізе на Запоріжжя, Херсон, які в рашкіний конституції?.
Триндьож передвиборчій. Вони не розуміють і ніколи не розуміли рашку. Вони грають в НеЕскалацію життями українців, створюючи заборони.
Обама теж думав- тільки Крим. І де ми зараз?
Щоб мати гарантії, і закінчити війну треба більше ніж бла бла бла . І В Сша це знають.
Wendy Rhoades• 26 октября 2024
Ответ дляbegovelik
А если перестанут американские и европейские партнеры давать и деньги и вооружение - что тогда делать?
тогда будут давать странам Балтии или Польше.
Или вы верите в то, что это все альтруизм и человеколюбие?)
Marina444448• 26 октября 2024
Ответ дляlilu1990
А при чому це до закінчення війни? Вона не закінчиться тільки тому що у нас нема зброї
Ну как вам сказать. Если ничего нет то нечем и воевать. Соответственно капитуляция, или отдать територии, или стать второй Белоруссией.... просто другими словами назвать конец войны.
_Твоя_подруга• 26 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
откуда данные, если это засекречено?
Оттуда, что я родом из этого региона. И первый раз слышу, что это ’засекречено’
Ответ для_Твоя_подруга
Думаете, им так нужен украинский литий? В мире полно мест с богатыми залежами: ’Самые крупные залежи лития в мире находятся в так называемом «литиевом треугольнике» — на стыке Боливии, Аргентины и Чили. Здесь расположены огромные соляные равнины, такие как солончак Уюни в Боливии и солончак Атакама в Чили, которые содержат значительные запасы лития в виде солевых рассолов.
В других частях мира также есть крупные залежи лития:
Австралия — лидер по добыче лития. Здесь находят литий в твёрдых породах (главным образом, сподумене).
Китай — обладает значительными запасами лития и активно наращивает его добычу.
США — имеют богатые месторождения лития, например, в Неваде.
Другие перспективные регионы с залежами лития включают Канаду, Мексику и некоторые страны Европы, где сейчас ведутся геологоразведочные работы.’
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
данные про емкость засекречены СБУ
Ответ дляMarina444448
Я вже написала: путіну не потрібні виключно території, йому потрібно щоб ми стали Білоруссю
Мені цікаво, це всіх парнерів влаштовує?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 октября 2024
че-то мне кажется, что не зря распался ссср- разделяй и властвуй.
не зря отняли ядерное оружие
не зря была революция- причины для революции со временем не отпали
не зря, позволили раше напасть на нас
Следует придерживаться принципа детектива: ищите, кому выгодно.( я о войне)
Просьба к тем, кто будет жить до 120 лет, проверить принцип детектива.
не зря отняли ядерное оружие
не зря, позволили раше напасть на нас
Marina444448• 26 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Кацапи такі: Так у них нема зброї, всьо, закінчуєм війну, ідемо на переговори
Ви так собі це уявляєте?
Если у нас не будет оружия и мы не объявим капитуляцию, и не примем их условия, то просто разрушат все что тут ещё осталось. Вот так это можно представить.
_Твоя_подруга• 26 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
данные про емкость засекречены СБУ
Так вы выше у меня спрашивали откуда данные о месте расположения
Ответ дляlilu1990
Ви так собі це уявляєте?
Саме так
Позбавлення захисту України і можливості оборонятися це не до переговорів, це до повзучуї далі війни. Пуйло не треба лініі там і оно там, йому треба контроль, і війна як виживання його режиму. Це вже ми по кругу
Одне і те ж - передумови закінчення війни, вони не в площині українців тільки. У нас не має важелів самим ото все припинити.
Sova splushka• 26 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Навіть не Білоруссю, гірше. Нас не залишать навіть як маріонеткову країну, це вже буде тотальний геноцид.
Але партнерам на це, схоже, глибоко начхати.
Sova splushka• 26 октября 2024
Ответ дляbegovelik
Що ви пропонуєте? Воювати до останнього українця?
Відкрити кордони та дозволити українцям індивідуально вирішувати власну долю.
Ответ дляMarina444448
Ну тут будуть стіни але буде умовна Білорусь де умовного білоруського опозиціонера ви’буть в ж-пу і скажуть працювати сварщиком на заводі
Приїде собчак взяти інтерв´ю, а той буде розказувати як прекрасно жити при умовному лукашенко
Ответ дляMarina444448
А заходу , Зараз особливо Ес, вигідна капітуляція? І що це таке? Танки руських в Києві? Бумага? Яка? Контроль рашки над Зсу, Впк України і їх в о президента?
Marina444448• 26 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Какой Киев и какие танки... Достаточно будет взять Харьков или Днепр. Что западу выгодно кто его знает, никто не скажет. Думаю при любом раскладе они с россией будут мириться очень быстро после окончания войны.