Не кую, не мелю• 26 октября 2024

Фібриноген підвищений в дитини

При нормі до 350 в аналізі 431. На наступному тижні повинна бути операція по видаленню мигдаликів. Щось начиталася страшного в інтернеті. Можливо в когось було в дітей таке?
Карина250• 26 октября 2024
У меня такой же был перед операцией
автор Не кую, не мелю • 26 октября 2024
Ответ дляКарина250
У меня такой же был перед операцией
Операція нормально пройшла, вам призначали щось для розрідження крові?
Карина250• 26 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Да, всё ок
Не было времени разжижать кровь, за 10 дней до операции разжижающие пить нельзя
автор Не кую, не мелю • 26 октября 2024
Ответ дляКарина250
Да, всё ок
Дякую, ви мене трішки заспокоїли🌹