Пукимончиг• 26 октября 2024
Гляньте аналізи, будь ласка
Незначне підвищення нейтрофілів означає, що приєдналася бактерія? Другий тиждень від початку хвороби, шоє було 17, заараз 33. Зараз присутній сухий кашель рідко, але лікар каже що горловий. І лікуємо коньюктивіт ще.
Мама Карло• 26 октября 2024
Звідки ми знаємо що робиться з вами? Мільйон причин підвищення шое.
Вам хтось скаже діагноз на совєтчиці і ви повірите? Майте голову на плечах
Пукимончиг
• 26 октября 2024
Ответ дляМама Карло
Можливо пораду дадуть?
Мама Карло• 26 октября 2024
Ответ дляПукимончиг
Можливо пораду дадуть?
Вже дали вам пораду,мати голову на плечах і вирішувати причини запалення свого організму в мед закладі
Мама Карло• 26 октября 2024
Ответ дляvitamin-bd22
у вас нормальний аналіз крові . а шое так собі показник. СРБ краще
Шое не буде підвищуватись просто так. Це важливий показник.
Танго утрьох• 26 октября 2024
GPTПідвищений рівень моноцитів та нейтрофілів, а також значно підвищена ШОЕ, що може свідчити про наявність запального процесу або інфекції.
Підвищення певних показників, таких як моноцити, нейтрофіли та ШОЕ, може вказувати на різні стани організму, найчастіше пов´язані з інфекцією, запаленням чи іншими захворюваннями. Ось кілька можливих причин:
Запальні процеси: Підвищена кількість нейтрофілів і ШОЕ часто свідчать про наявність запалення в організмі. Це може бути будь-який запальний процес, включаючи хронічні захворювання (наприклад, артрит) або гострі стани (наприклад, апендицит).
Інфекційні захворювання: При бактеріальних інфекціях рівень нейтрофілів зазвичай зростає, оскільки вони відіграють основну роль у боротьбі з бактеріями. Моноцити можуть бути підвищеними при вірусних інфекціях або при більш тривалих бактеріальних процесах.
Автоімунні захворювання: У деяких випадках підвищення ШОЕ та моноцитів може бути пов´язане з аутоімунними розладами, такими як ревматоїдний артрит або системний червоний вовчак.
Алергічні реакції: Хоча зазвичай при алергіях підвищуються еозинофіли, у деяких випадках можуть також збільшуватися й інші показники в залежності від тяжкості стану.
Хронічні захворювання: Тривалі запальні процеси або інфекції, наприклад, туберкульоз або інфекційний мононуклеоз, також можуть підвищувати рівень моноцитів та ШОЕ.
Стрес та фізичне перенапруження: У деяких випадках підвищення рівня нейтрофілів може бути реакцією на стрес або фізичне навантаження, хоча ці зміни зазвичай є тимчасовими.
Онкологічні захворювання: Хоча це рідше зустрічається, іноді підвищення рівня ШОЕ, моноцитів та нейтрофілів може бути ознакою злоякісних процесів в організмі.
Однак, ці аналізи вказують лише на наявність проблеми, а не на її причину. Тому для точного діагнозу бажано проконсультуватися з лікарем, який може призначити додаткові обстеження для визначення джерела запалення чи інфекції.