Так дівчата, ви вже мені допомогли зрозуміти що здорові люди вкладають в поняття "нема здоров´ям працювати". Але в ході дискусії виникло інше питання: а що таке важка фізична робота? Зараз я другий раз в своєму житті працюю фізично. І робота мені здається не важкою. Разом зі мною працюють люди різного віку, від 20 до 60+, різної статури, від маленької худенької дівчинки, до хлопця з зайвою вагою, яка судячі з усього викликана якоюсь хворобою. Наче всім нормально, ніхто не скаржиться. А порадниці мені он написали що це жахлива робота. От цікаво зрозуміти чи це я така тьотя лошадь чи це всі інші такі задохліки?)
Перша моя фізична робота це робота в 20 років офіціанткою в модному нічному клубі. Вночі. В приміщенні битком набитому людьми, де було накурено так, що сокиру можна вішати, де музика розривала барабанні перетинки. Три поверхи. За ніч я бувало пробігала поверхів 40) клієнти часто були намахані на всю голову, або бухі, або обдовбані. вдень я вчилася. Це була важка робота. Але і платили дуже добре і було весело
Ну і величезний плюс фізичної роботи - ти виходиш за двері і забуваєш про ту роботу, ти робиш одну задачу в один момент і ніхто тебе не підганяє. Для мене взагалі було одкровенням що так може бути)
Тема створена виключно для розмови, приємного трьопу, обміну думками, професійним досвідом. Вона не має на меті когось обісрати, подати, засудити і т.д.
Korsika999• 26 октября 2024
Я работала физически на разных работах, от мерчендайзера, до продавца по 14 часов, или упаковщика тяжёлой продукции где бывало по тонне в день переложить на паллеты упакованного тобой товара. Или как люди в теплица пашут. У всех свое понятие тяжёлого
Для меня любая работа тяжелая, если она предусматривает поднятие веса на постоянной основе больше 2 кг, если она предусматривает работу исключительно на ногах без возможности часть работы выполнять сидя.
Возможно не тяжелая, но вредная, куда тоже не стоит идти - если необходимо работать в холодных либо жарких помещениях, шумных помещениях и вонючих помещениях.
Korsika999• 26 октября 2024
Ответ дляTivoli
***величезний плюс фізичної роботи - ти виходиш за двері і забуваєш про ту роботу, ти робиш одну задачу в один момент і ніхто тебе не підганяє***
вы хотите сказать, что физическая работа для недалеких?
Думаю нет, отработал смену, и все. Никому ты не надо, не клепает мозг начальство
Ответ дляKorsika999
А что вы сейчас конкретно делаете?
Я працюю на складі в компанії яка продає гастрольні ігри з усього світу і для всього світу, має свої онлайн в оффлайн магазини і сама ігри виробляє і розробляє. Зразу просто збирала і пакувала замовлення. Зараз додалася інтелектуальна складова, бо я почала займатися ще й власне складською логістикою. І це дуууже складно через мою погану німецьку. Але от саме фізична робота на складі зовсім не важка як на мене. Товар легкий, настільні ігри, пазли. Все автоматизовано. Але це таки склад, то там влітку жарко, взимку холодно і треба періодично піднімати щось важке
Например работать в отделе весовой кулинарии в супермаркете. За несколько месяцев спина вылетает к чертям даже у людей, у которых проблем со спиной раньше не было. Набирать целый рабочий день весовые салаты согнувшись, держа продукты на вытянутой руке - это очень жесткая нагрузка на поясницу
Korsika999• 26 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Сколько часов из них на ногах?
Для меня например это важно
Ответ дляTivoli
Я хочу сказати що вона не виснажує тебе емоційно, не привносить в твоє життя стрес. Ти не носиш її за собою весь час. Ти виходиш з роботи і живеш своє життя
Ответ дляSombra
Мені нормально на ногах, головне щоб комбінувати ходити і стояти
Екатерина27• 26 октября 2024
Например, сбор фруктов( яблоки, виноград, тепличные ягоды). Это адский труд. Один мой родственник с 4 высшими образованиями пошел на такую работу сейчас ( не в Украине). Говорит, что даже не знал, что можно ТАК уставать.
Korsika999• 26 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Значит у вас лёгкая физически работа, если вы не выходите выжатая физически, и не спите дома часик, так как, просто не можете делать никаких дел, пока не отдохнете хоть немного
Ответ дляPrervana
Я думаю там ще й покупці мізки ви***ють. Думаю фізична робота таки має бути 8 годин на день максимум
Tatyana_1975• 26 октября 2024
Ответ дляTivoli
Фізична робота не вимагає постійного прокручування в голові, що і як зробити. Працюєш руками, а не головою
Korsika999• 26 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Весь час на ногах. Є паузи і є обід. Але весь час ходиш або стоїш
Думаю скоро вас ждут проблемы с ногами. Поймите правильно, я не желаю вам плохого. Но проблемы будут через несколько лет такой работы
Ответ дляSombra
К тяжелым условиям труда добавлю еще сменяющиеся смены, когда неделю например в дневную, неделю в ночную. Не просто так в ночные платят больше, это оплата за убитое здоровье
У мене є знайомий який працює тільки в нічні зміни. Це його бажання. Я по молодості теж працювала ночі, ще й не відсипалася вдень бо вчилася. За два роки це ніяк не вплинуло на моє здоров´я. Моя мама все життя працювала позмінно нічні і денні зміни. Теж все ок в 65 років. Думаю таки не все так однозначно з убитим здоров´ям
Ответ дляAnnaOst
А почему работодатель, если вы выполняете часть интеллектуальной работы ( я так понимаю вводите какие то данные в компьютер) не предоставляет стул для этой самой работы? Не думали о том что это издевательство?
Ответ дляAnnaOst
Ну а теперь представьте, что сидеть вам некогда. У вас есть смена. И всю эту смену вы крутите посылки, склонившись над столом. Мы по время акций и распродаж часто выходим всем коллективом на упаковку, потому что если это будет делать один человек - то он тупо вымрет и на следующий день это будет овощ. Я к примеру после одного такого рабочего дня с 9 до 18, беспрерывного монотонного упаковывания лежу трупом. Потому что и спина, и икры, и плечи просто выходят из чата. Хотя я не хлюпик и к физическому труду отношусь благосклонно. Но как только это монотонная однотипная нагрузка - всё, вафли
Ответ дляЕкатерина27
От сільське господарство підозрюю для непідготованої людини то може бути справді важко
СтрашнаяНаташа• 26 октября 2024
Моя мама працювала монтером колії на БАМі. Що ви знаєте про важку фізичну роботу?