No problems• 26 октября 2024

Не можу полюбити свою собаку

Привіт , потрібна порада , можливо цю у когось таке було.
Я дуже хотіла собаку , мені наче коли є домашні улюбленці дім стає уютнішим.
Подарували мені собаку ( вже дорослою ) , але маленьку не хотіла , так як потрібно терпіння привчення до горшку та може псувати майно. Дарують мені собачку , порода Басенджи . Не портить майно, в туалет дуже терпляча(терпить доки не вигуляємо) .
Трішки агресивна до інших(але коли порушують її кордони , коли їсть або коли спить ) . До мене не агресує .
Я її постійно вигулюю , кормлю , піклуюсь про неї . Але за собою помічаю що не можу її полюбити (ненависті не маю до неї )
Виконую все як за потрібне.
Не можу її погладити , погратись , показати любов …за це гризе совість .
Іноді роздражає мене….
До цього були собаки , але вистачало на місяць -два , потім віддавала обратно( не судіть строго , на це були свої причини). Це перша собака яка живе з нами так довго(майже рік) .
Як я можу її полюбити до безтями , як це роблять інші, душі не чають в своїх улюбленцях.
Може в когось таке було?
О_Юми• 26 октября 2024
Якщо Ви вже кілька разів брали собаку і віддавали її, то на що розраховували цього разу? Деяким людям не варто заводити тварин, це ваш випадок, нажаль
ЖаннаНеАгузарова• 26 октября 2024
Капець, що я прочитала
Пищалка• 26 октября 2024
Вам не нужно заводить животных
Пищалка• 26 октября 2024
Надеюсь, что это троль все таки
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 октября 2024
Я пердоле.
А дітей теж так віддаєте ?
Освічую темряву• 26 октября 2024
От уявіть, як вона кожного дня вас чекає, саме ви для неі - все. Якщо не ви, то хто ж про неі краще попіклується. Понятно, що приюти є, але на всіх любові там не вистачіть.
автор No problems • 26 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я пердоле.
А дітей теж так віддаєте ?
Ні, живе з нами , не віддаю🙂‍↔️ 9 рік
О_Юми• 26 октября 2024
І оце ’наче коли є домашні улюбленці дім стає уютнішим’ ...собака то не картина, не штора і не вазон
автор No problems • 26 октября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Та я не збираюсь її віддавати… я піклуюсь про неї не ображаю, але бентежить те що не можу полюбити … а то тут всі так налетіли, ідеальні) а я просто спросила пораду, а не критику)
Парасюха• 26 октября 2024
Любов з´являється коли змалечку ростиш. Полюбити дорослу тварину мені здається набагато складніше, мабуть щось подібне до всиновити підлітка. Не порівняти з тим як ростиш немовля. Там материнський інстинкт задіяний, і прив´язаність.
Гарні диньки• 26 октября 2024
Не понимаю любви к собакам. Собака - это собака. Максимум друг человека. Всякие не расплескавшие свою любовь начинают их в жопы целовать и считают, что так долго быть. Не понимаю этого.
автор No problems • 26 октября 2024
Ответ дляО_Юми
Раніше жила одна і на орендованій квартирі ( з цим і були проблеми , були дві спроби , і собачки псували майно дуже, лінолеум гризли , то обої , господар квартири був в шоці)

А тут вже сімʼя , і свій будинок , вирішила що вже готова … оказалось ні.
Я не збираюсь її віддавати ні куди , стараюсь працювати над собою щоб дійсно її полюбити .

Про неї піклуюсь , преміум корм , гуляю двічі на день , спить з нами
О_Юми• 26 октября 2024
Ответ дляNo problems
Ви кілька разів пробували, і у вас не вийшло. Ну то може треба було вазон для затишку придбати, його не треба любити. Якби це сталось однократно, я б ще це могла зрозуміти, не розрахували сили і тд. А так...
О_Юми• 26 октября 2024
Ответ дляNo problems

Неможливо заставити себе когось любити.
автор No problems • 26 октября 2024
Ответ дляПарасюха
Можливо так і є … ну вже ж потрапила вона до нас саме в такому віці , хочу навчитися любити її вже дорослою 🙃
Вчителька з мікрорайону• 26 октября 2024
Почему это вас так беспокоит? Зачем обязательно любить до безумия? Заботитесь, привыкли, изучили привычки - и хорошо
Я Вас не боюся• 26 октября 2024
Значит, собака то не ваше. Я тоже убедилась только когда завела. Но что ж тяну теперь
А вот кошка моя огромная отдушина.
автор No problems • 26 октября 2024
Ответ дляГарні диньки
Ну все , зараз ідеальні і на Ваш коментар налетять 🥲
Заклюють
ФруктЕщеТот• 26 октября 2024
Это ж не гном с Юска, все берут для уюта и декора и я возьму.
Котогосподиня• 26 октября 2024
Ні, автор, то не тут всі ідеальні, то ви безвідповідальна жінка, яка не може взяти на себе відповідальність і тверезо оцінити свої поступки . Не любите собак, віддаєте, то для чого брати? Щоб затишніше було? Це сраний егоїзм, хочете затишку змініть штори, купіть вазу, а не собаку.
автор No problems • 26 октября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Здається що їй не вистачає уваги… Мені стає її шкода .
Кормити вигулювати , цього мало… потрібно погратись, погладити , провести час …
Та і відчуваю себе «мачухою» по відношенню до неї 🥲
whenallissaidanddone• 26 октября 2024
Блин, фига себе подарки. Порода эта дофигища стоит. А вы ее не любите...
автор No problems • 26 октября 2024
Ответ дляКотогосподиня
Я вже відповідала що її ніхто не ображає, піклуємся про неї на всі 💯.
Я не питала поради що мені з нею робити , і чи потрібно заводити собак 🙆🏻‍♀️
Я спросила як мені її полюбити , тому що совість мене гризе за це… і да, я її ніколи не била і не ображала . Думаю не Вам судити , заводити мені собаку чи ні)
Просто Фіфа• 26 октября 2024
Ответ дляNo problems
Заклюють
Зоошиза -це теж відхилення
автор No problems • 26 октября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
От і хочу це виправити , хочу полюбити як свою дитину 🙆🏻‍♀️ отримувати задоволення від прогулянок , і давати їй свою любов )
Ответ дляNo problems
Вы слишком строги к себе. Это из разряда «вы достаточно хороший родитель». Тут половина родителей не могут полюбить и принять своих детей по-настоящему, до конца, со всеми недостатками. Не всегда дети и питомцы оправдывают наши ожидания, наше представление о том, как это должно быть. Это не значит, что вы плохая. Вы заботитесь о собаке как можете, вы добры к ней. Этого достаточно.
Котогосподиня• 26 октября 2024
Ответ дляNo problems
А що вам можуть порадити? Як полюбити, це як? Ви або любите, або ні. Якщо я вам напишу, що обіймати її і гладити, ви ж не можете цього робити, як можна мати собаку і не гладити? Вона у вас в якості інтер´єрної прикраси дорого- багато? Терпить в туалет скільки треба, то скільки?
Роза в вазі• 26 октября 2024
Может порода вам не подходит
Не знаю, очень жаль конечно.
автор No problems • 26 октября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Дякую ❤️хоч один адекватний коментатор… а то всі одразу так налетіли , наче я вже якийсь «ізвєрг»😁
Жена аллигатора• 26 октября 2024
Ответ дляNo problems
більше часу з нею проводьте,гуляйте вдвох,розмовляйте,вони все розуміють. Грайтеся з іграшками разом,може з часом полюбите її. У мене той,я її безумно люблю,вона завжди зі мною поруч,вже не уявляю життя без неї. А які собаки у вас були до цієї?