Сяду на шию, дорого!• 27 октября в 09:29
Виходить не всі цукерки, які продає Рошен випускаються в Україні?
Виходить не всі цукерки, які продає Рошен випускаються в Україні ?
Взяла чек з національного кешбеку
Покупка в магазині Рошен.
До цього ніколи не задумувалась над назвою - сливки ленивки- але по українські це буде вершки ленивці, чи не так?
На упаковці нема адреси виробництва
Взяла чек з національного кешбеку
Покупка в магазині Рошен.
На упаковці нема адреси виробництва
Задолбулька• 27 октября в 09:33
А Roshen взагалі англійською написано то порох американець виходить
Ловлю капці• 27 октября в 09:34
Ответ дляЗадолбулька
та не суть - зрите в корень, все куплено в рошен, но кэшбек начислен на какую то малую часть - почему так?
Панна Кота• 27 октября в 09:35
Ответ дляЗадолбулька
Порох отмывает деньги американского налогоплательщика
Задолбулька• 27 октября в 09:36
Ответ дляЛовлю капці
Я в кешбеки не лізу не цікавлюсь
Може у Pitera PoRoshenko треба питати шо за схеми але то марно(
Ловлю капці• 27 октября в 09:36
Ответ дляЗадолбулька
Я в кешбеки не лізу не цікавлюсь
я тоже не лезу - но интересуюсь
Бритоножка• 27 октября в 09:45
Хороше питання автор, не розумію тут деякі ’дивні коментарі’. Навряд чи з іншої країни везуть, але або оформлено так, що тільки один товар цей вироблено в Україні або можливо, ті товари по акції були, тому кешбеку немає. Але має бути пояснення розумне , краще спитати в самому магазині Рошен.
Сяду на шию, дорого!
• 27 октября в 09:48
Ответ дляЛовлю капці
Ось це і було основним питанням.
Сяду на шию, дорого!
• 27 октября в 09:49
Ответ дляБритоножка
Ні навпаки, тільки шоколадка була по акції
Якось так і живу• 27 октября в 09:51
Ответ дляБритоножка
Члму це навряд везуть з іншої країни? Нормальна практика. На одному виробництві одні лінії, на іншому інші. А шо в цьому такого, це оптимізація, це бізнес. З якого переляку весь рошен має вироблятися в Україні?
Всюди влазю• 27 октября в 09:52
Має значення не адреса виробництва а адреса реєстрації
Пєтя толи був презіком оптимізував витрати, і переєстрував багато чого на аля багами..і платить менші податки багамам а тут аля за розмитниння
Ответ дляВсюди влазю
Я купувала слівки коробкою 1 кг. Виробництво Україна.
Морожена_курка• 27 октября в 09:56
Не все виды конфет Рошен участвуют в этом кешбеке. И в принципе, не все товары, произведенные в Украине принимают участие в этой программе.
Бритоножка• 27 октября в 09:59
Ответ дляМорожена_курка
Ось це саме правдоподібне пояснення
Кривая спроса• 27 октября в 10:00
Евкаліпт і ментол теж якісь не українські слова
А ´кешбек´? Англосакси щось мутять...
ЗновЗдоров• 27 октября в 10:23
Ответ дляЖинси на дитину
Ви з оцих?
А ви з тих, що в шапочці з фольги, хто вірить в теорії заколотів?
Тут как тут• 09 ноября в 00:28
Ответ дляБритоножка
Есть список товаров, за которые начисляют кешбек. Не за все подряд, что производят