Помилуйте мадам• 27 октября 2024
А тисяча Зе це кожен місяць буде нарахування чи одноразове?
Помилуйте мадам
• 27 октября 2024
Як завжди, по запитанню ніколи не напишуть, а посцібатися зразу всі🤪
Байрактарна• 27 октября 2024
а вы в какой стране живете? Германия,Норвегия,Эмираты? Как может такой вопрос вообще возникнуть в Украине?!
Байрактарна• 27 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
на любой вопрос-любой ответ.есть нормальные вопросы,а есть вопросы:почему небо голубое.
Эта_Шикарна)• 27 октября 2024
Ответ дляdulenok
Трёхразовое....на завтрак , обед и ужин....каждый день
Нет, в Украине трехразовое питание - это понедельник, среда, пятница
Позитивна• 27 октября 2024
Це кошти від програм, які є в основних програмах. Ми переспрямовуємо з тих програм Мінекономіки та інших міністерств, в яких виділені кошти на цей рік не встигають освоювати до кінця року. І крім того, ці кошти ми точно не змогли би спрямувати на армію, адже ці кошти виділені нашими донорами в наш бюджет, і там є умова, що їх не можна пускати на військові видатки”, — пояснив Соболев
КАПСЛОЧНИЦА• 27 октября 2024
Ответ дляПозитивна
О, то виявляється, в державному бюджеті є купа зайвих грошей?
Пешеходик• 27 октября 2024
Так, а ще відмінять оплату за комуналку і Нова пошта безкоштовна
Автор, таке придумали..
Позитивна• 27 октября 2024
Коротко. На соціальні виплати в Україні були виділені гроші Європейцями. Гроші не освоєні в повному обсягу, на ті виплати що були заплановані. Бо матері одиначки повиїзжали закордон. Зменшилась кількість субсидій. Їх, гроші треба потратити на соціальні проекти, бо поки не потратять інші не дадуть. Цей прикол давно в нашій країні. Це одноразова виплата. Гроші потрібно витратити чи на комуналку, чи на товари українського виробництва. за 3 зимові місяці до 1 березня.
Позитивна• 27 октября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Це грантові гроші, цільові, призначені на соціальні виплати.
КАПСЛОЧНИЦА• 27 октября 2024
Ответ дляПозитивна
Тобто прямо розпилити ніяк не вдалося, тому придумали мутну схему з роздачею слонів, угу.
Позитивна• 27 октября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Що поганого в тому, що гроші ніхто не вкрав?
Нульовий сантиметр• 27 октября 2024
Автор, разова допомога.
Не зовсім поняла, чого так бояться отрмувати і стібуться.
А хтось підкаже як отримати вже була інформація? Треба йти в банк і робити карту?
кураГАЛЯ• 27 октября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Чого це їх не розікрали?Аж цікаво стало
кураГАЛЯ• 27 октября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Автор, разова допомога.
З мішком до Кабміну
Нульовий сантиметр• 27 октября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
З мішком до Кабміну
А відповідь на питання ви даєте чи тільки аби шо писати?
Чу Ча• 27 октября 2024
Ответ дляПозитивна
Эх, не дали людям зраду розігнати. Такий привід для цього, а чи взяли й по поличкам розклали.)
До речі хоч одна людина,яка прочитала и подумала. Бо в топ темах люди навіть не знали що таке той кешбек, а писали дурню.
Чу Ча• 27 октября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Автор, разова допомога.
В Дії є розділ Національний кешбек.
Там потрібно прив´язати карту вашого банку. Вже існуючу. На неї нараховуватимуть.
кураГАЛЯ• 27 октября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Відповідь на питання вам дасть той,хто виділяє гроші.Я до цього не маю ніякого відношення.