Угги в горошек• 27 октября 2024

в дитини почала боліти голова

2 год дивилась в темноті мультики на ноуті - і після того почала боліти голова.
каже, що коли сидить - не болить, але страшна втома.
лягає на бік - болить голова збоку. лягає на спину - болить ззаду.
дивно так.
ще казала, що ломить тіло, але зараз вже ні. температури нема.
що це за такі дивні болі голови?
нурофен не пошкодить?
так заснути не може, але коли дивиться телевізор - то не скаржиться і каже, що він відволікає
Знаю бакси• 27 октября 2024
Как долго это длится? Надо идти к неврологу, она вам назначит энцефалограмму ГМ и узи сосудов шейного отдела, возможно МРТ ГМ
Живчик-счастливчик• 27 октября 2024
в темряві дивитись на екран - поганий вплив на зір. через перенапруження можливо біль в голові зʼявився, а можливо співпало з початком хвороби (наприклад при грипі є головний біль).
нурофен звісно не завадить
Живчик-счастливчик• 27 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
ви кожен раз ходите на мрт як болить голова?
автор Угги в горошек • 27 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
десь 1,5 роки тому дитину пару раз боліла голова. призначили мрт - то робили його в січні цього року - все було ок.
А я нівроку• 27 октября 2024
В первую очередь я бы думала что ребёнок ел. Например, у меня маленькой первую сильную головную боль спровоцировали шоколадные конфеты.
Живчик-счастливчик• 27 октября 2024
Ответ дляУгги в горошек
а по поточній проблемі? це сьогодні дивилась мультики в темряві і голова болить?
автор Угги в горошек • 27 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
я пробувала легко промасувати голову, просити дитину повертати - так змін нема
болить тоді, коли лягає - і та сторона
автор Угги в горошек • 27 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
нурофен звісно не завадить
просто дивний біль: стояти і сидіти не болить, але дуже сильна втома.
болить як лягає на конкретну сторону чи ззаді.

вона ще дивилась в темряві з відчиненим на провітрювання вікном. але коли продуває - то при сидячому положенні ж також боліло б
автор Угги в горошек • 27 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
так. дивилась мультики, в кімнаті було відчинене на провітрювання вікно.
і почала голова боліти.
спочатку подумала, що захворіла, бо казала, що все ломить. але пройшло пару годин - температури нема і вже каже, що не ломить
автор Угги в горошек • 27 октября 2024
Ответ дляА я нівроку
а як це повязяно?
їла те, що завжди, нічого нового
Знаю бакси• 27 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Это назначает невропатолог, внимательно читайте. И да, если вовремя не начать лечение не найти проблему будут последствия как у меня.
автор Угги в горошек • 27 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
робили на початку року мрт голови вже дитині...
Знаю бакси• 27 октября 2024
Ответ дляУгги в горошек
Мрт на аппарате не меньше 1,5 тесла? Если на хорошем, тогда ищите проблему дальше, возможно сосуды, а в мозге с возрастом уже появляются последствия
Знаю бакси• 27 октября 2024
Ответ дляУгги в горошек
болить тоді, коли лягає - і та сторона
И еще к лору сходите, если одна сторона только болит, может что-то с ухом.
автор Угги в горошек • 27 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
1,5 тесла?
я взагалі такого не пригадую. сказали, що все ок та й все... я не розбираюсь так
автор Угги в горошек • 27 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
ні, болить та, на яку лягає
Живчик-счастливчик• 27 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
проблема в тому що люди люблять по якимось окремим симптомам ставити діагнози «как у мєня». у вас одне, у дитини авторки шось зовсім інше
Знаю бакси• 27 октября 2024
Ответ дляУгги в горошек

Какой у нее гемоглобин и Эритроцитарные индексы:
— средний объем эритроцитов (MCV),
— среднее содержание гемоглобина в эритроците (MCH),
— средняя концентрация гемоглобина в эритроците (MCHC),
— ширина распределения эритроцитов (RDW-CV).
Если там имеются проблемы то искать причину почему низкий гемоглобин и проверять сосуды как поступает кровь (в которой содержится кислород, который питает мозг) и как происходит отток крови из мозга
. Чтоб Вены не были перекручены, ломкости сосудов не было
автор Угги в горошек • 27 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
— средний объем эритроцитов (MCV),
треба тоді здати кров, зрозуміла.
Живчик-счастливчик• 27 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
— средний объем эритроцитов (MCV),
не грайте в доктора хауса. в світі купа причин за яких може боліти голова і не факт шо вони як у вас.
дитина авторки сьогодні дивилась мультики. думаєте вона вже побігла аналіз крові здавати?
Найщасливіша• 27 октября 2024
Может, просто устала и хай поспит? Или вы та мама, что про лимфоузлы тут все пишет
Звоночек• 27 октября 2024
Дайте Нурофен и не морочьте голову
автор Угги в горошек • 27 октября 2024
Ответ дляНайщасливіша
ні. не така мама)
Знаю бакси• 27 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вы ставите рука лицо, а читать не научились. Я сказал автору идти к неврологу, которая назначит такие-то анализы. Если ребенку автора уже назначили МРТ, значит там не все ок. И меня не головные боли смущают в данной ситуации, а что ребенок постоянно уставший . Умничайте у себя на кухне, рука лицо ставьте себе в зеркало. Если нечего сказать по теме - выходите из темы, а не умничаете тут.
Живчик-счастливчик• 27 октября 2024
Ответ дляУгги в горошек
треба тоді здати кров, зрозуміла.
треба дати нурофен, вкласти дитину спати і спостерігати. вище написала - може бути накладка початок хвороби (грип) яка дає такі симптоми і перегляд мультиків які взагалі ніяк не повʼязані.
а може через перегляд в темряві перенапруження
Знаю бакси• 27 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
У ребенка автора голова болит 1,5 года. Вы ничего путного по теме не написали, занимаетесь нравоучениями и показываете свое невежество. Вам больше отвечать не буду.
автор Угги в горошек • 27 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
ні. дитина не постійно втомлена а саме от коли почала голова боліти. десь з 18 вечора.
а МРТ призначили, бо раніше боліла голова, але я потім зрозуміла, що це було після перебування на сонці і один раз влітку після сушки голови.
після того голова не боліла мабуть рік до сьогодні
Живчик-счастливчик• 27 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
ви читати не вмієте? голова болить сьогодні. 1.5 роки назад голова боліла пару раз 🤦🏼‍♀️
Знаю бакси• 27 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ну и бред Вы кто? Доктор? что назначаете таблетки???
Живчик-счастливчик• 27 октября 2024
Ответ дляУгги в горошек
то жіночку просто тригернула власна проблема і вона прибігла ставити діагноз і робити призначення «як в неї» не прочитавши нормально