тяжкаялюдина• 29 октября 2024
Що робити у Львові, просто гуляти?
Що порадите, куди підти, може шопінг цікавий?
Однозначная• 29 октября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Ой, ні - кладовище точно пас ((((
Особливо 1 листопада там атмосферно. І поляків повно, автобусами приїзджають
Русланка з гілки• 29 октября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
В готелі поки сиджу, думаю, що робити?
Ну шукайте левів тоді по місту)
тяжкаялюдина
• 29 октября 2024
Ответ дляОднозначная
Я вже буду вирушати додому. А що вони день всіх святих святкують, чи щось інше в них?
Однозначная• 29 октября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
У Львові поминають рідних. Всі
тяжкаялюдина
• 29 октября 2024
Ответ дляОднозначная
У Львові поминають рідних. Всі
Дякую, не знала.
тяжкаялюдина
• 29 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
фото
Вчора був концерт, багато людей збиралися на нього. Не мій формат. Завтра в театр піду, сподіваюся сподобається вистава, хоча сюжет - банальний.
дожену і ощасливлю• 29 октября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Не люблю я свинину, навіть вирізку, а тут ребра, я що ребер не бачила.
ну так міркувати то вам взагалі нікуди не треба йти. ’Та шо я кави не бачила, та шо я будинків не бачила, та що я риб ни бачила’ і т.д.
Хотіла багато порадити, але то вам не зайде мабуть. Шукайте ТРЦ Вікторія Гарден і гуляйте чотири дні)
тяжкаялюдина
• 29 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Так порадьте, якщо маєте що? Дякую. Тц не хочу, поки тепло хотілося б більше містом гуляти.
тяжкаялюдина
• 29 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
І, якщо ви місцева, на випадок дощу, які гарні тц тут є, щоб недалеко від центра. Форум чула - великий?
Русланка з гілки• 29 октября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
А на майстер-клас з малювання не хочете? З келихом вина)
Русланка з гілки• 29 октября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Форум середній, не загубитесь)
тяжкаялюдина
• 29 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Форум середній, не загубитесь)
Дякую, це запасний варіант на погану погоду.
тяжкаялюдина
• 29 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Ні, дякую!!!
тяжкаялюдина
• 29 октября 2024
Ответ дляКузякин
А шо, бачили?
Все бачила, мені тут розповідають, що свинина, то зовсім не жирне, а взагалі пісне, дієтичне м´ясо, а ребра взагалі - найсухіша частина. Навіщо вигадувати.
тяжкаялюдина
• 29 октября 2024
Ответ дляКузякин
Зачем вы перекручиваете и фантазируете? Вам такое не писали
Почитайте, значить.