Стебель березы• 29 октября 2024
Чи нормально що до 30 не залишилося справжніх друзів
От мені майже 30. Раніше все було юність, купа друзів. Потім зрозуміла, що справжніх друзів насправді і немає. І ті люди, що були близькі, уже не такі і близькі. І що найкращий друг - це чоловік. Чи насправді так треба людині хтось "найкращий друг" ?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 октября 2024
Все змінюється,в мене таке в 40 відбулось.Наче не страждаю,є сімʼя і справи.
Вероятненько• 29 октября 2024
Что значит ’лучший друг’?
Я считаю, что есть люди, с которыми можно разделить, так сказать участь на каком-то этапе жизни... но постоянно иметь накал интереса друг к другу всю жизнь, это не реально... имхо
Біток чи ефір?• 29 октября 2024
Ответ дляВероятненько
Что значит ’лучший друг’?
Дружить с детства/юности/молодости - это реально
Стебель березы
• 29 октября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Я і не говорю, що дружби з юності не існує. Просто за ці +- 15 років багато людей відсіялось. А ті хто залишився. Знаєте, як кажуть ’ ну такоє’ довіри немає. А коли залишається люди з юності - це класно
Язвочка• 29 октября 2024
Після 30-ти майже нікого, але я сама цю дистанцію встановила, а вони перестали нав´язуватися, тепер коло спілкування лише близькі родичі і їх родини.
Сіточка• 29 октября 2024
Я не понимаю тех, кто ищет ’настоящих’ друзей. Вам приятно общаться с человеком, есть общие интересы и о чем поговорить, человек не создает вам большие проблемы и классно. У вас есть тот, с кем провести досуг и выходные, чтобы было еще какое то разнообразие, кроме мужа и четырех стен. А у вас требование к просто друзьям космические и не понятно зачем такие большие ожидания от просто друзей для совместного времяпровождения