Рожки-да-ножки• 30 октября 2024
Кому потрібна робота? Київ, Адміністратор готелю 1920 грн доба
Шукаємо адміна в чотиризірковий готель. Доба через три. Щось дуже складно. Розумію, що зарплата не супер. Я не власник, просто зацікавлена, щоб швидше знайшовся працівник і щоб не виходити на зміни поза своїм графіком.
Бжоли-бандерівці• 30 октября 2024
Для 4зіркового готелю дуже невелика зп. І графік же напевно 12 годин?
Голена блондинка• 30 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Доба, а не 12
Я так зрозуміла
Мочалкин блюз• 30 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Написано ж, доба.
Инфотуфелька• 30 октября 2024
А як це доба? Ніколи не працювала за таким графіком. Реально треба 24 години бути на ногах?
Я зараз як раз працюю адміністратором, але збираюсь звільнятись.
Рожки-да-ножки
• 30 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Так, 24 години, але коли нема заселення та просто гостей на рецепції, можна на бек офісі лежати на дивані). Вночі приблизно з 00 до 5 або 6 години можна поспати. Якщо гостям щось треба , Вас розбудять
Рожки-да-ножки
• 30 октября 2024
Ответ дляЛасунка
Доба? Не нічні/денні зміни, а типу з 7 ранку до 7 ранку?
З 10 ранку до 10 ранку
Царевна в уггах• 30 октября 2024
Залежить від того, де знаходиться готель.
У нас працювала дівчина з Березані, графік теж був доба через три.
Її влаштовувало.
Якщо до вас з передмістя зручно їхати, то є шанс знайти людину.
Її влаштовувало.
ДаЗдраПерма• 30 октября 2024
Напишіть обов´язки, дайте більше інформації, не зрозуміло, який адмін треба, на ресепшн, ресторан, адміністратор всього готелю. Які ваші вимоги, скоріш за все вони є. Іноземна мова потрібна, без повної інформації зараз буде срач
Дивне створіння• 30 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Сутки . 80грн/час. 2$-интересно, почему желающих нет?
Бжоли-бандерівці• 30 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
Це рабство
TANYA 0 0 0 0• 30 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Це рабство
Так ніхто нікого не заставляє і силою не тримає
Инфотуфелька• 30 октября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Її влаштовувало.
О я як раз з передмістя. Пропозиція непогана. Я зараз працюю в медичній клініці, пів року майже без зарплати. Набридло чекати.
Рожки-да-ножки
• 30 октября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Обов´язки широкі. Але в цілому за день не так і багато роботи. Можна сказати, це адмін усього готелю. Поселення/виселення гостей, бронювання номерів. Робота з касою (фіскальний реєстратор, термінал, готівка). Знання англійської на рівні можливості порозумітися з іноземцями (а вони в готелі є майже завжди). Продаж напоїв на барі також на адміністраторі. Робота в програмі сервіо та сервіо ресторан.
Рожки-да-ножки
• 30 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Метро Контрактова площа 5хв
Замріяна• 30 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
В добі 12 год?))))
ДаЗдраПерма• 30 октября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Віковий та зовнішній ценз є?
Ответ дляРожки-да-ножки
Автор, вам напевно прийдеться трохи навчати, бо з досвідом +англійська -будуть хотіти більш ЗП
МинерАлочка• 30 октября 2024
Для иногородних вполне ок. Раз в 3 дня приехала, ночлег искать не надо. Дело в зарплате, наверное. В целом не больше 10 тыс, это очень мало
Рожки-да-ножки
• 30 октября 2024
Мені навіть цікаво почитати відгуки. Хотілося б, аби керівництво також почитало
Кошка Мурка• 30 октября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ну от тому автор і шукає чергового претендента.
З горіха зерня• 30 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
То ли дело зелина тысяча
Замріяна• 30 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Це рабство
Тут скиглять що на 10 тис живуть. Це реал норм зп для людей які не мають грошей.
Рожки-да-ножки
• 30 октября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Віковий та зовнішній ценз є?
Я особисто не ейджист, але бажано охайна, доглянута зовнішність, вік, мабуть, до 45. Мені самій 41
Голена блондинка• 30 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Это сколько в месяц выходит ?
Примерно 13 тыс наверное
Кошка Мурка• 30 октября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Та хай вже й номери прибирає заодно, йому ж не так і багато роботи. І сніданки готує. А то аж цілих 5 годин за добу може нахабно спати на робочому місці, непорядок!