Mr.Houdini• 31 октября 2024
Якби не лінь, то був би вже герой — "вихідний у стилі "лежу і нічо не роблю"
Привіт, як си маєте? У мене день такий заповнений, що аж гай гуде! Хоч у нас нині в Німеччині й вихідний, але роботи вдома – як бджіл на пасіці. Та, знаєте, щось мені так ліньки, аж хоч ся на печі поверни. Сиджу, гортаю телефон, а тепер, мабуть, піду собі чогось смачненького куплю, та й буду лежати, YouTube дивитися. А у вас як день минає?
Ответ дляБорисфенка
А де купите, якщо магазини не працюють?
Араби під боком працюють завжди)
Борисфенка• 31 октября 2024
Ответ дляMr.Houdini
Араби під боком працюють завжди)
А, точно. Турки працелюбні, вихідних не буває.