Вот Она Я• 01 ноября 2024
Хто був у Відні? Варто їхати?
Вот Она Я
• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Одне з найулюбленіших міст
Чому? Через архітектуру?
ПушАпница• 01 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Коллега была до войны. Очень красиво, но очень дорого.
В будь - якому місті можна провести час по-різному. Й дорого, й звичайно, й дешево
Тракторні війська• 01 ноября 2024
Ответ дляО_Юми
Однозначно варто. Мені сподобався навіть більше Парижу
++ то же самое.Как по мне,Париж переоценен
Вот Она Я
• 01 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
Погоджують, в Парижі сподобався тільки Лувр.
Тракторні війська• 01 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
еще музей Дорсей..ну и все.В Вене музей Марии Терезии и Дунай)
Поросенка• 01 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
А мне диснейленд, театр оперный гарнье, а в Версале были?
Шлях до зірок• 01 ноября 2024
Варто, ми з сином їздили: палац Шенбрунн, сину зоопарк дуже сподобався, музей природничих наук, мені собор Св. Стефана, гуляли багато, просто естетично насолода гуляти вулицями.
Так дорогувато, але Амстердам мені видався дорожчий ніж Відень. Все пізнається в порівнянні.
Файна дівка• 01 ноября 2024
Варто. Я була один раз, а потім ще поверталася. Рінг - це кільце в центрі, де всі найкрасивіші будівлі, архітектура прекрасна, велична. Я була в оперному, правда на самому останньому ярусі, але все одно в захваті. Шонбрюнн дуже сподобався, там ще їли найвідоміший штрудель. Ще їздили в Каленберг, і ввечері ходили в паб, теж сподобалось)). Правда я двічі була в теплу пору року, в травні, але все одно рекомендую однозначно