Г@Л@В@ломка• 01 ноября 2024
Купила дітям термоси, а трубочка в обох вилітає (
Дітям в садочок і школу з трубочкою. В обох та трубочка вилітає всередині термоса, вже пару разів вихователь вставляла. В школу ще канікули то я старшій вставляю. І мене вже підбішує ( купляла на олх. Продавець пише якщо слідів користування немає і є коробка то вислати назад. Але сліди десь та є, ремінець чуть замастився і так придивитись можна царапинку може знайти.
Це брак якийсь мабуть чи що?! ((
Що можна з ним зробити,як вкріпити ту трубочку? (((((
Це брак якийсь мабуть чи що?! ((
Г@Л@В@ломка
• 01 ноября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Продаються запасні трубочки, купіть
А як вони теж не будуть триматись? Може діло в тому куди вставляється саме ((
годовасик• 01 ноября 2024
Эти термосы с трубками очень коварны. В них нельзя наливать много чая - при открытии чай под давлением выбрызгивается прямо в лицо.
Козяка-маляка• 01 ноября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
В мене були запасні, все норм було. Вони не дорогі. Так і попробуйте чи не випадає при покупці.
Г@Л@В@ломка
• 01 ноября 2024
Ответ длягодовасик
Так, це теж трішки є. Раніше були звичайні дешеві з трубочкою то нічого а ці фірма рінгел дорожчі і жах ((
Г@Л@В@ломка
• 01 ноября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Діло в тому що коли я вставляю вони тримаються,і на вид крепко тримаються, а потім злітають (((
Чарівне зіллячко• 01 ноября 2024
Я извиняюсь,а зачем в саду и в школе термос, особенно в саду. Не могу придумать.
Г@Л@В@ломка
• 01 ноября 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Дитина хоче чаю, ходить і з рюкзака бере пьє. Коли на вулиці гуляють теж пьє, теплий чай. Їй подобається. Школа так само
Интимная• 01 ноября 2024
У сина Thermos. Відходив 3 роки, зараз купила такий самий, лише без малюнків, бо вже попередній набрид. Жодних проблем із трубочками
Баба Йога• 01 ноября 2024
Передивіться вживу і підберіть якісні,раз є потреба в термосі.А всякого одоробла,яким потім не можна користуватися,вистачає.Перечитайте відгуки.
ЯяяКакаджамбо• 01 ноября 2024
Купіть нормальні термоси в магазині. Більше 3 годин чай ...дитині... Ваш вибір
Г@Л@В@ломка
• 01 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Та я і не купляла з малюнками дешеві, на вид не видно що вони будуть відпадати (