Рання пташка• 02 ноября в 09:46
А давайте поділимось досвідом, хто що купив на випадок блекаутів
Якщо з посиланнями - взагалі буде супер.
Як ухурделю• 02 ноября в 15:30
Ответ дляВесела моль
За скільки купували?
За 60 тис delta 2 max, за 11 тис river 2
Мост_Устал• 02 ноября в 15:48
Ответ дляОсвічую темряву
Зарядна станція, ще навесні чи початку літа придбали.
Аналогічно
Зліпок ступні• 02 ноября в 16:13
Ответ дляГоспожа_тамагочи
За три года у всех запасы всего, вы только проснулись
В мене немає ніяких запасів.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября в 16:14
Ответ дляМульйонерша
В мене не буває блекаутів
у нас бывали, но нам на них пофиг. ничего особого кроме настоящих валенок для кв не покупала.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября в 16:15
Ответ дляСиреневенькая
Не повірите, мені подобаються блекаути (якщо не по 8 годин звичайно).
У мене є упс для котла, зарядки. Дуже гарні вогники на павербанку.
Ще купила новорічні маленькі ялиночки, які світяться.
А саме найголовніше, що ми тоді збираємося із сусідами, всі приносять свої вогники, їжу, діти у захваті, таке враження, ніби у казці сидимо ))
Граємо в різні настолки, особливо весело виходить у слова )))
Чесно, інколи сумую за відключенням
ахаха, у нас такое же, детям особая радость, вспоминаем про настолки, особая атмосфера от огоньков, игры о которых и вспоинмать не вспоминали.
да, по сказочному
Зліпок ступні• 02 ноября в 16:15
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Теж, крім павербанку за 600 грн, нічого не купила.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября в 16:15
Ответ дляЗліпок ступні
без понятия. а с чего вы взяли что я там думаю?
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября в 16:20
Ответ дляЗліпок ступні
В мене немає ніяких запасів.
у меня тоже, может я недавльновидная, но я не понимаю зачем на это тратить деньги. в 90 тоже не было света, и ничо выжили, имы уроки поделали, и родители работу отработали.
и было убрано, и наготовлено.
Зліпок ступні• 02 ноября в 16:22
Ответ дляЧупакабраЗеБест
и было убрано, и наготовлено.
Я пам´ятаю, в 90 их в батьків відключали о 18.00, до 6 ранку. Жили якось.
Файна_зупка• 02 ноября в 16:37
Ответ дляГарантую неперелевки
У нас ночью работает бойлер на 160л, стиралка, посудомойка. Он не сможет ещё и заряжаться)
У нас и так ночью расход ээ в 2 раза больше чем днём
Ми бойлер і пралку на нього не кидали, посудомийка наша зламалася, нову я поки вирішила не купувати. Але я також намагаюся бойлер і пралку вмикати вночі. Але зарядне-то окремо
Золота орда• 02 ноября в 17:13
Сонячні батареї та акумулятор. Тепловий насос, але на опалення ще не фунциклює.
Гарантую неперелевки• 02 ноября в 17:25
Ответ дляФайна_зупка
У нас квартира під´єднана повністю через нього від лічильника, я нічого не під´дную, він автоматично заряджається коли є світло і розрядається коли немає
Гарантую неперелевки• 02 ноября в 17:27
Ответ дляКастрюлька
Ого. А на сколько у вас батареи? Мы поставили и у нас максимально 6-7 часов с минимальной нагрузкой
Аккумулятор NMC. 48v. 5.7кВт
Вот такая приспособа
ВерСаСе• 02 ноября в 17:28
Ответ дляЧупакабраЗеБест
и было убрано, и наготовлено.
У всех газ был. А мы сейчас с электроплитами не наготовимся
Файна_зупка• 02 ноября в 17:35
Ответ дляГарантую неперелевки
Так само, але ми лінію бойлера залишили на лічильнику. Немає світла, то значить нафіг той бойлер. Є світло-є зарядка батарей вночі і віддача вдень. Ну а бойлер в цілях економії я просто на день вимикаю з розетки вручну. Просто у нас проблема в іншому-немає світла-немає води.
Дайте подуться• 02 ноября в 17:36
Ответ дляВерСаСе
Ну так и сейчас газ есть. У нас только один павербанк, две лампы юсб и фонарик. Дом на газу поэтому особо не нервничаю. Этаж низкий при отключении вода есть.
Леди_в_ночи• 02 ноября в 17:37
ще з 22 року є газова плитка і купа балонів в запасі.
павербанки, три станції по 1000Вт і одна на 2000Вт
багато акумуляторних ламп, по всім локаціям (кімнати, кухня, коридор, ванна, туалет).
гірлянда від павербанка, але вмикаю її і просто так.
будинок мають підключити до джерела живлення (для опалення і подачі холодної води для тих хто живе вище 9 поверху).
на літо купувала вентилятор від юсб, туди можна холодну воду/лід, хоч якось повітря ганяв поки спека була
Летала_НаМетле• 02 ноября в 18:32
Ответ для7_кг_рыбы
150 ватт солнечных панелей на лоджию и два аккумулятора))
Какие панели брали?
Кастрюлька• 02 ноября в 18:38
Ответ дляГарантую неперелевки
Аккумулятор NMC. 48v. 5.7кВт
Вот такая приспособа
Мы тоже поставил , только слабенький
Elena-eedc• 02 ноября в 19:02
-Шесть фонариков с разными режимами, помещающихся в ладони - по улице ходить, самые первые из купленных держат три часа, с алика - час-два.
-Восемь самовключающихся ламп 10-50см, юзаю по полной, у нас коридор 6м, ночью пригодились.
-Два повербанка не помню мощность.
-есть одна советская и одна немецкая лампа с механической зарядкой (не пользовались ни разу).
-в морозилке почти пусто, задолбалась выбрасывать (ну не совсем пусто, но не полугодовой запас).
-Два повербанка не помню мощность.
Кружите меня,кружите• 02 ноября в 19:32
Дельта Макс 2000 это экофло и
Аерогриль- быстро можно сготовить любую еду ))) и даже от экофло
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября в 19:37
Ответ дляВерСаСе
мы первым дело провели газ в свою кв. очень упрощает жизнь.
Пописанная парта• 02 ноября в 19:38
Купуємо для будинка резервне живлення. Наш голова ОСББ молодець.
Гарантую неперелевки• 02 ноября в 19:51
Ответ дляФайна_зупка
А, у нас вода есть всегда. Бойлер на розетке день-ночь стоит, удобно, грееться ночью
katrina008• 02 ноября в 20:18
Ответ дляСиреневенькая
Чесно, інколи сумую за відключенням
Удалено администрацией...