Примарочка• 02 ноября 2024
Допоможіть заблокувати магазин в Telegram
Попала на шахраїв в Телеграм (коментувати чому дака дурна, не потрібно,сама знаю). Перерахувала кошти, перестали відповідати і взуття ніхто не відправив. Заяву в поліцію написала, але її зареєстровано по статті шахрайство, такі справи одразу закривають,бо сума до 3500 грн. Магазин функціонує і надалі, кожного дня виставляє фото, далі продовжує дурити людей. Картку на яку перерахувала заблокувати не можу без виконавчого провадження. Скарга в Телеграм нічого не дала. Можливо потрібно,щоб багато скарг було. Розумію,що кошти не поверну, але вони і надалі дурять людей (
Леплю из пластилина• 02 ноября 2024
Заявление в киберполицию. В банке тоже принимают заявление про мошенничество. Какой у вас банк?
Привіт з ботойбіччя• 02 ноября 2024
Даю пораду, як заблокувати карту. У вас є номер карти. Телефонуєте в банк і кажете, що знайшли таку-то карту. Все. Банк її блокує
Огірок та Помідорчик• 02 ноября 2024
пусть дурят, может мозг появится и перестанут переводить деньги непонятно кому, сначала помойка инста, теперь тг, ничему дураков не учит
Вишня на торті• 02 ноября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Через заблоковану карту кошти надходять на рахунок, з рахунку зняти нема проблем
Вишня на торті• 02 ноября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так гуччі ж.
Совбез• 02 ноября 2024
Ничего уже не сделать . И никто не поможет . Только потратите силы и время . Максимум можно на форумах написать всю информацию о них ! Есть форум укрблеклист, с него невозможно удалить ничего даже за деньги . Создайте там тему с максимально расширенной информацией о мошеннике . Сделайте, а потом смиритесь и забудьте.
Невгамовна шахиня• 02 ноября 2024
Ответ дляDasha_R1
@perevir_1 ; мне помогла вернуть деньги и дать «популярность» в виде блокировок , чс и прочего разным магазинам-мошеЙникам
Плюсуюсь. Помогла и не одному. РегулЯрно ее читаю и очень многих продавцов блочу, после ее расследования.
Примарочка
• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Писала, запросили у відділок і прийняли за статтею,що написала вище
Куколка-мяуколка• 02 ноября 2024
І ми без доказів повинні повірити Вам на слово? Якщо хочете допомоги , то надайте докази, крім слів.
Совбез• 02 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
блін, гуччі, на що люди розраховують, чи такі тупі
Ну захотела паль девчонка , ты думаешь она верила в то что это оригинал ? Не тупая она , зачем оскорблять
Все попадаются на это , а те кто не попадаются, эти деньги , что у них могли украсть на услугу наложки сплавляют . А там тарифы ….мама дорогая…. Это рандом . Кому как повезет .
Примарочка
• 02 ноября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Вам не має де зранку жовч виплеснути?! Чи читати не навчились?
Примарочка
• 02 ноября 2024
Ответ дляDasha_R1
Дякую
Примарочка
• 02 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Яка Вам різниця хто і на що розраховує, тема не про це! Вашу тупість теж не приховати, якщо читати не вмієте.
Примарочка
• 02 ноября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Які докази Вам потрібні?
Куколка-мяуколка• 02 ноября 2024
Ответ дляПримарочка
Які докази Вам потрібні?
А як Ви можете доказати свої слова?
Цикавенная• 02 ноября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А при чем тут помойка инста ? Там ( как и на любой другой платформе)могут быть и мошенники ,и порядочные продавцы .
Леплю из пластилина• 02 ноября 2024
Ответ дляПримарочка
Писала в кибер полицию при мошенничестве онлайн, приняли, потом звонила узнать номер, параллельно заявку в Приват, через три недели интернет магазин вернул деньги
Примарочка
• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дякую, я теж на сайті написала, потім перезвонили і запросили у відділок, заяву прийняли так, не пов´язавши,що це було онлайн. Картка не Приват банку. Більше злить,що і далі працюють, невже поліція не може заблокувати
Леплю из пластилина• 02 ноября 2024
Ответ дляПримарочка
Банки блокируют карты по запросу полиции