СирОжино пирОжино• Изменено 02 ноября в 17:08
Що можете сказати про ці парфуми?
Як вам? Чи шлейфні вони?
Кудряшка Сью• 02 ноября в 17:16
Один з моїх парфумерних кошмарів. В принципі, я до парфумів цього бренда ставлюся непогано, є навіть любимчик, але ось ця білоквітково-трояндово-пудрово-мускусна какофонія викликає в мене приступи нудоти.
Полонянка SexShop-а!• 02 ноября в 17:19
Конкретно про ці нічого не можу сказати, але купувала декілька пробників інших парфумів від нарцисо,то взагалі не зрозуміла тих відгуків « вау,щось неймовірне»,чисто із цікавості придбала. Дуже посередні парфуми.
Дарували один флакон ще, віддала подрузі його
СирОжино пирОжино
• 02 ноября в 17:32
Ответ дляКудряшка Сью
Дякую за відгук. А мені дуже приємні за своїми нюховими відчутями, нагадують свіжі огірочки , а не нарциси..
У мене приступ нудоти викликає Монталь.
СирОжино пирОжино
• 02 ноября в 17:37
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Дякую за відгук. Прийшов пробник із замовленням з Брокарду. Мені сподобався. Але шлейфу він , певно, не має, так бачу.
ФрекенБок• 02 ноября в 17:54
Ответ дляСирОжино пирОжино
У мене приступ нудоти викликає Монталь.
Нарцисо - це імя, а не те, що він пахне нарцисами))) Родрігес - фамілія автора і ім’я бренду.
ФрекенБок• 02 ноября в 17:58
Ответ дляСирОжино пирОжино
Аромат приємний, але без чогось особливого, пахне фруктовими магнолією і трояндою з мускусом. На мені стійкий, але шлейфик інтелігентний, середній. На весну і неспекотне літо в самий раз :)
СирОжино пирОжино
• 02 ноября в 18:36
Ответ дляФрекенБок
Та я в курсі, хотіла Вас повеселити, що Нарцисо пахне нарцисами...
Кидаю курити• 02 ноября в 18:38
Одни из моих любимчиков. И я очень рада что они нравятся не всем)) А я- в восторге! Будет лучше с финансами- возьму ещё флакон про запас. Уверенна что использую. Это любовь на всю жизнь.