После шести ни-ни• 03 ноября 2024
Это развод? Второй раз приходит такое
Первый раз пришло, когда увидела, то аккаунт была забанен, вот снова прислали, новый вид заманухи?
Знову Я• 03 ноября 2024
Да. Классика жанра на ЛОХе.
Сначала заманивают в телегу, а потом раскручивают тех, кто повелся.
Ух яка ж Я• 03 ноября 2024
Автор, тільки побачила вашу тему, згадала, що мені дзвонили по оголошенню. Заходжу в повідомлення олх,а там це))
Ух яка ж Я• 03 ноября 2024
І вже заблокований))) а що за прикол так писати? Саме з помилками, або пропусками
Ух яка ж Я• 03 ноября 2024
Але я б без вашої теми навіть і не здогадалась би, що тҐҐ - це телеграм)))
Просто цікаво, чому з помилками пишуть
Шотуткоїться?• 03 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Бо правильний текст напевно блокують
Ух яка ж Я• 03 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Бо правильний текст напевно блокують
Так і цей заблокували. З помилками. Не думаю, що саме через це. Але дуже цікаво
А поговорить?• 03 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Можливо тому, що блокує не людина, а бот, який запрограмований на певні слова. Якщо вони з´являються у тексті, іде автоматичне блокування. А шахраї таким чином сподіваються оминути бот.
После шести ни-ни
• 03 ноября 2024
Ответ дляА поговорить?
Уже поняла что развод. Просто когда нет продаж, то голодный кидаешься на любого встречного и кажется, а вдруг реально покупатель
З бісиками• 03 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Що це таке і чого вони всі не бачать фото?
І що буде, якщо скинути їм фото в Телеграмі?
Забрызжу ядом• 03 ноября 2024
Ответ дляЗ бісиками
В телеграмі почнеться переписка, вони вам скинуть скрін ніби про оплату олх