Фима Собак• 03 ноября в 09:06
Чи варто? Поділіться своїм власним досвідом
Доброго ранку. Чи варто оформлювати 7літній дитині, з непідтвердженим офіційно РАС та ДУ РГ інвалідність. Повністю самостійна, все вміє, говорить, пише, читає. Не вундеркінд), як на мене повністю нормальна людина, але є проблеми у поведінці (соціалізація). Які + та мінуси цієї інвалідності?
Поддакиваю иногДА• 03 ноября в 09:10
Якщо хлопчик, я б оформляла. А якщо дівчинка, то якщо вам потрібна фіндопомога від держави, якщо вона є
КаРаКаТиЦа• 03 ноября в 09:18
1) Діагнози ви поставили самостійно , 2) дитина нормально функціонує, 3) ще й в школі без інклюзії, правда?
Сметчица• 03 ноября в 09:22
Ребенку, если с ним практически все нормально, не дадут инвалидность
Весотехник• 03 ноября в 09:25
А что плохого в инвалидности? Я бы, конечно, оформляла бы.
Но какие у вас основания, если даже диагнозов нет?
Фима Собак
• 03 ноября в 09:36
Ответ дляВесотехник
Я не займалася цим, бо не хотіла щоб була інвалідність. Тому і питаю за +/-
Фима Собак
• 03 ноября в 09:37
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Чому ви вважаєте, що дитині цю інвалідність взагалі дадуть?
Психіатр наша сказала, що можна. Питала, чи буду оформляти.
Фима Собак
• 03 ноября в 09:38
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Хлопчик, тому що мобілізація?
Фима Собак
• 03 ноября в 09:38
Ответ дляSo_so
А почему Вы решили, что оформят инвалидность? Для этого важен не диагноз, а те ограничения в жизнедеятельности, которые он вызывает. Например, УО может не быть основанием для инвалидности.
Що таке УО?
Фима Собак
• 03 ноября в 09:38
Ответ дляКаРаКаТиЦа
З інклюз
Фима Собак
• 03 ноября в 09:41
Ответ дляSo_so
Умственная отсталость
Нам такого ні разу не ставили. І ми цього в ньому не бачимо. Як на мене, він нормальна дитина.
КаРаКаТиЦа• 03 ноября в 09:46
Ответ дляФима Собак
Якщо психіатр навіть не поставила діагноз, то як вона могла питати, чи оформлювати дитині інвалідність? Ви щось понаплутували.
Фима Собак
• 03 ноября в 09:46
Ответ дляSo_so
Да я и не говорю, что у Вашего ребенка УО. Я Вам объясняю, что даже такое серьезное нарушение развития как УО не всегда повод для получения инвалидности.
Зрозуміла