Весела моль• Изменено 03 ноября в 09:08
Я к вам с завтраком
Одна картофелина не на самую мелкую тёрку, два яйца, кусочек колбасы кубиком, сладкий красный перец кубиком , ложка любой муки, специи, соль. Обжарила на сковороде и выложила на салфетку, чтобы убрать лишнее масло. Со сметаной очень вкусно. Почти как деруны, но вкус отличается.
Никогда не завтракаю в будни, рано ухожу. А на выходных, очень редко, хочется чего-то такого, вредного и весёленького))
Царевна_несушка• 03 ноября в 09:09
Ото не ліньки вам зрання ще й в такий холод з-під теплої ковдри вилазити і на кухні гарувати?
Ну нафіг, я в вихідні до 10 не готова на кухню виповзати.
Ms. Dolly• 03 ноября в 09:10
У меня самый лучший завтрак. И обед и ужин тоже. Приехала к родителям. Они всё готовят 😂
Весела моль
• 03 ноября в 09:11
Ответ дляЦаревна_несушка
У мене поки тепло вдома. Вночі навіть жарко було
Манкоголік• 03 ноября в 09:15
Ответ дляMs. Dolly
Идеальное преступление
Чупа-чупс• 03 ноября в 09:15
Автор, спасибо за идейку, надо тоже такие слепить, дети любят такое всякое
Репетиторша• 03 ноября в 09:16
Только около 6 утра последний дрон над нами пролетел. Проспала три часа. Нихрена не хочу, кота накормила и залезла обратно в кровать.
Дрібка щастя• 03 ноября в 09:18
Ответ дляЦаревна_несушка
Минулої суботи мене тут капцями закидали за такі питання.
Виявляється, любити родину-це о 8 ранку в суботу жарити млинці, поки всі сплять....
Царевна_несушка• 03 ноября в 09:20
Ответ дляДрібка щастя
Я люблю спочатку себе, а вже потім родину)
Дрібка щастя• 03 ноября в 09:22
Ответ дляЦаревна_несушка
Та я тут наслухалась за таке
Я у вихідні зранку люблю пити каву з молоком і тупити на порадниці, а не млинці смажені)
Але це не означає, що я не готую взагалі.
Царевна_несушка• 03 ноября в 09:26
Ответ дляДрібка щастя
Та я тут наслухалась за таке
Я вчора оладок насмажила, голубців на 3 дня наварила, вінегрета каструлю зробила, підчеревину запекла, тепер маю право хоч 3 дні з-під ковдри не вилазити)
Але пізніше все таки встану спечу щось солодке.
До речі, залишу тут вчорашні оладки, як на мене, симпатичні))
Стебель березы• 03 ноября в 09:27
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну где ж это оладьи? Это пончик/пампушка собственной персоной
Ну шо не так?• 03 ноября в 09:28
Ответ дляСтебель березы
По бАгатому ... Картошка 35, яйца 70, перец 90.....
То шо, не істи тепер?))
Весела моль
• 03 ноября в 09:28
Ответ дляА Я Самая Самая
Сегодня такой завтрак
А что справа от омлета?
Дрібка щастя• 03 ноября в 09:29
Ответ дляЦаревна_несушка
На пончики схожі))
О, тут є виявляється люди які як і я готують на три дні)))
Коли зі світлом була біда, я кожен день готувала. Трохи не здохла...
Ну шо не так?• 03 ноября в 09:29
Ответ дляЦаревна_несушка
Дійсно кльові, можна рецептик? У нас в родині наче династія пласких оладок, хочу розірвати це порочне коло
Царевна_несушка• 03 ноября в 09:29
Ответ дляСтебель березы
Оладки, просто вміло приготовані.
Звичайне тісто на кефірі, звичайна сковорідка.
Пончики/пампушки в іритюрі готують, це вам так, для інформації.
Весела моль
• 03 ноября в 09:30
Ответ дляРепетиторша
К сожалению, не последний. У нас еженощно такое было, а теперь и днём😡
Стебель березы• 03 ноября в 09:31
Ответ дляЦаревна_несушка
Оладки, просто вміло приготовані.
Так и так видно, что они у вас плавали в масле по колено, сначала с одной стороны, потом с другой стороны. Как и пончики. И чем отличается ваше масло в сковородке от фритюра?
Весела моль
• 03 ноября в 09:31
Ответ дляДрібка щастя
Шо вы несёте... Які ’питання’...
Царевна_несушка• 03 ноября в 09:36
Ответ дляНу шо не так?
Немає граммовки, вже років 20 все на око роблю)
Пів-пакета кефіру, дрібка солі, цукру за смаком (в мене 4 з верхом столові ложки), ваніль, 1 яйце, 1 ч.л без гірки соди. Взбовтати, додати муку. Консистенція така, щоб тісто з ложки не стікало, падало шматком.
Дати тісту постояти в теплому місці з пів годинки, не перемішувати більше. Смажити на дуже розігрітій олії, періодично нахиляючи сковорідку так, щоб олія ’запечатувала’ бока оладок, вони тоді не розповзуться.
Потім на серветку і все.
Дрібка щастя• 03 ноября в 09:37
Ответ дляВесела моль
Шо вы несёте... Які ’питання’...
А я що, вам писала, чи що??
Я пані прохана...• 03 ноября в 09:38
Ответ дляА Я Самая Самая
Сегодня такой завтрак
Омлет і помідори з сиром?