Сердючка• 04 ноября 2024

Вы бы отправили новой почтой наложкой если человек не списывался?

Еще и без комиссии…. Обычно мне пишут и если хотят доставку я меняю цену на комиссию, а тут..
Цена у меня и так заниженная в 2 раза меньше магазинной. Мой пролет.
Альфасамка• 04 ноября 2024
ніколи. Я кажу олкс доставка!

автор Сердючка • 04 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
ніколи. Я кажу олкс доставка!
Это новой почтой наложкой олх.
Витворунка• 04 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Это новой почтой наложкой олх.
Оплата на відділенні? Якщо воно то не раджу відправляти. 90% вірогідність того що не заберуть.
автор Сердючка • 04 ноября 2024
Ответ дляВитворунка
Так, на відділенні. Там доставка вийде по ціні як сам товар) ще й комісію з мене знімають, а не з поуюкупця.
Чупа-чупс• 04 ноября 2024
Ответ дляСердючка
не відправляйте, відхиляйте замовлення.
Белая и пушистая• 04 ноября 2024
200грн. на покатушки предоплату берите
Витворунка• 04 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Зрозумійте, людина коли оформляє цю доставку то нічого не втрачає у випадку якщо не забере відправлення. Тому такі замовлення клепають безвідповідально. Я в сумі таких замовлень відправила штук 15, і з 15 забрали лише одне) Я продаю одяг, і вимкнула цей спосіб, зате пишуть тепер лише реально зацікавлені, а не кожен день прилітало 1-2 замовлення з оплатою на відділенні, я пакую, відправляю, а людина навіть не приходе забрати.

Витворунка• 04 ноября 2024
Доречі. вам приходять сповіщення з олх на телефон? Бо мені вже десь тиждень взагалі не приходять. На телефоні перевірила, все увімкнено, чого не приходить незрозуміло.
Кавуся• 04 ноября 2024
Ответ дляВитворунка
Оо, і в мене не приходять, я вже крутила перевіряла і в налаштуваннях і так і сяк але все одно не приходять. Думала що глюк в телефоні
Кавуся• 04 ноября 2024
Ответ дляВитворунка
Хіба там є якісь варіанти окрім стандартної олх доставки?
Витворунка• 04 ноября 2024
Ответ дляКавуся
А я ще хотіла створити тему тут, але ж тут таке блокують. Ну так не зручно що нема сповіщень. Мабуть спробую видалити додаток і знову встановити.
Витворунка• 04 ноября 2024
Ответ дляКавуся
Так.
Безпорадна Кроко• 04 ноября 2024
А я завжди купую не списуюсь, навіщо витрачати час?
Було пару разів, що товару не було... але разів 20 усе добре було.
После шести ни-ни• 04 ноября 2024
Что значит без комиссии? Вы ставите цену в объявлении к оформлению покупателем.
Свои хитросделанные замашки оставьте при себе.
Щастя-здоровля• 04 ноября 2024
Якщо олх-доставка і оплата при отриманні, то все одно для продавця повернення безкоштовно. Я надсилаю. Продаю лише прольоти, тому дуже радію, коли ніхто голову не морочить, а відразу замовляє. Скільки там тої комісії. Краще її заплатити і здихатися речі, якою не буду користуватися, чим заморозити кошти і чекати свого покупця пару років
Чупа-чупс• 04 ноября 2024
Ответ дляКавуся
є два варіанти
Чупа-чупс• 04 ноября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
200грн. на покатушки предоплату берите
теж варіант, ніколи не відправляю наложкою без предоплати доставки
Hench• 04 ноября 2024
Як ці ідіоти захарили вже, поставь ціну зі своєю сраною комісією і продавай як біла людина. Нє, поставлю нище на 30 гривень а потім буду міскки виносити що перед замовленняммм напишіть я 30 гривень накину. Це такий сюр. Ви розміщюєте безкоштовно оголошення і жмотесь 30 гривень платформі вітдати. І таких арангутангів що за 30 гривень вдавляться - більшість.
Hench• 04 ноября 2024
Ответ дляВитворунка
Для не дуже розумних оплату на відділенні можна вимкнути, і замовлення будуть приходите лише після оплати карткою. Але мабуть важко зайти в налаштування і вимкнути цю функцію.

Манка Я• 04 ноября 2024
Ответ дляВитворунка
Мне уже 2 месяца не приходят из приложения уведомления. Писала им на плеймаркете, включают дурака мол очисти кеш приложения- что я делала не раз и без них. Сломали и не ремонтируют.
автор Сердючка • 04 ноября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Товар виставила за 100 грн. Комісія 15, це ок? Краще почекаю
автор Сердючка • 04 ноября 2024
Ответ дляHench
Дякую, що написали без аноніма. Заблокувала вас
Витворунка• 04 ноября 2024
Ответ дляМанка Я
Ну я бачу що в деяких користувачів сповіщення працюють нормально, бо швидко відписують. Я все чекаю коли самі виправлять