Не зацілована• 05 ноября 2024
Дівчатка, Київ, хто дітям підрізав вуздечки зайдіть, сину 4,7?
Дівчатка, педіатр сказав, що треба підрізати. Хочу проконсультуватися з хірургом, може підкажите, де роблять? Я читала за Охматдит, але не знаю, як там зараз після обстрілу. Чи, може, приватну порадите? Шукала Лазарем щоб краще.
Просто красавица• 05 ноября 2024
Уздечку чего? Дочке чикнули уздечку языка в стоматологии, там Делов на 10 минут.
Сарафанное радио• 05 ноября 2024
В роті аж три вуздечки. Якщо ви про підязикову, то це найпростіша операція.
Сарафанное радио• 05 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Разве не стоматолог это определяет?
Можуть бути логопедичні показання.
Пригаю-цибаю• 05 ноября 2024
на Зоологічній, 3.
Але не педіатр ,а стоматолог чи логопед має направляти до стомат-хірурга
іронічна антитеза• 05 ноября 2024
А що каже стоматолог і логопед?
Хіба це взагалі профіль сімейного лікаря?
Тюрюнь_Тюнь• 05 ноября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Можуть бути логопедичні показання.
Ну так а педиатр тут при чём?
Моя улюблена страшко• 05 ноября 2024
На алишера навої, підрізали, та що під верхньою губою
Трохи зменшилась щілина між зубами і губа була як зажата ДО, після стала гарненька пухкенька ( але це вже як бонус))
Садоводница• 05 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну так а педиатр тут при чём?
Так педиатр и отправляет подрезать дочери через месяц , а сыну через 5дней после роддома подрезали и проблем логопедических мы избежали совсем .
куркулиха• 05 ноября 2024
у моего сына под губой плотная уздечка, у меня такая была в детстве, мне подрезали лет в 6. Ему сейчас 10 и по новым правилам подрезают после того, как меняются клыки, если до этого нет жалоб на дикцию или просто на удобство. Клыки пока на месте и уздечка тоже) Я нашла клинику, где подрезают лазером (на Минской), мы ездили туда на консультацию, никто ничего резать не стал
Не зацілована
• 05 ноября 2024
Ответ дляПросто красавица
Языка, а сколько лет было?
Не зацілована
• 05 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну так а педиатр тут при чём?
Смотрел педиатр, сказал нужно подрезать, короткая. Все.
Не зацілована
• 05 ноября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
А що каже стоматолог і логопед?
От я в старпості і прошу контакти лікаря, щоб звернутися за рекомендаціями. Лікаря, що безпосередньо підрізає уздечку. Так, педіатр може дати таку реакцію.
Не зацілована
• 05 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Делали на Подвысоцкого. Направление давал педиатр
В челюсно-лицевому?
Не зацілована
• 05 ноября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Під язикова, сину майже 5
Не зацілована
• 05 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Там лазарем?
Просто красавица• 05 ноября 2024
Ответ дляНе зацілована
Языка, а сколько лет было?
6-7, уже точно не вспомню
Подвійна веселка• 01 декабря 2024
це має визначати логопед. В університеті Грінченка на кафедрі логопедії є Наталія Бабич. На Закревського в центрі ЛОгопед + є Ольга Невмержицька. Вони можуть сказати, чи точно потрібно підрізати вуздечку, чи достатньо її розтягнути