Бойцовская• 05 ноября 2024
Чоловік забрав дітей. І результат теми 8річної давнини.
8 років тому я прийняла рішення розлучитись з чоловіком. Сил терпіти вже зовсім не було. Нарцис. Було двоє хлопчиків у нас. І тут я дізнаюсь про вагітність. Шок. Дуже вагалась, ось навіть тему про це робила. Вирішила залишити дитину. Народилась донька. Хтось тоді в темі написав, досі пам´ятаю, що ця дитина буде підтримкою. Так і співпало.
З самого початку повномасштабного виїхали всі разом за кордон. Отримавши фінансову незалужність від чоловіка, я розлучилась. Але він забрав хлопчиків. Як він зміг їх накрутити проти мене, що вони ні знати, ні чути мене не хочуть, це загадка для мене досі. Я дуже за ними сумую. Іноді плачу, але не знаю, що вдіяти. Донька залишилась зі мною. Я вожу її до тата раз на тиждень. Кажу їй про нього тільки хороше. Вона щаслива. Коли я приїжджаю, сини тікають від мене, стороняться, щоб я до них не торкалась. Їм 10 і 12 зараз.
Я була дуже хорошою мамою. Дихала ними. Все, що я зараз чую від них, це "Іди геть". Колишній конкретно промив їм мізки, яка мама погана, що мама зруйнувала родину.
Я зверталась до психолога за порадою, що робити, як себе правильно поводити. Відповідь - чекати. Я чекаю вже пів року. Ситуація не покращується.
Можливо, хтось поділиться життєвим досвідом.
І ще хочу подякувати всім дівчатам, які тут, на форумі, щоб підтримати одна одну. Тоді, 8 років назад, я вагалась, чи зберігати вагітність. Багато хто відгукнувся і підтримав, я досі дуже вдячна. Тоді була потрібна саме ця емоційна підтримка.
НашлаПерепискуМужа• 05 ноября 2024
И выехали все, и муж в детей вкладывается, и в безопасности, но всё равно есть повод для страданий
лаМпочка• 05 ноября 2024
с какой целью вы водите туда дочь, чтобы она все это видела, слышала и впитывала?
Бойцовская
• 05 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
как забрал детей?
Фізично. Забрав до себе жити. Вони так вирішили. Мене поставили перед фактом. Я не стала залучати соціальні служби, бо бачила, що дітям і так важко.
Белая котичка• 05 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
8 лет он не жил с вами?
лаМпочка• 05 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
Правильно, вы забили и не стали за них бороться.
Додекаэдр• 05 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
ну ви на це погодилися...
Бойцовская
• 05 ноября 2024
Ответ длялаМпочка
Щоб вона зберігала зв´язок з татом і братами.
НашлаПерепискуМужа• 05 ноября 2024
Автор, а просто пожить небеременной и не фанатичной яжемамкой, не получается? Хобби найти, работу работать, отношения завести?
лаМпочка• 05 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
Автор, вы троллите , да?
НашлаПерепискуМужа• 05 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
И главное, материальную связь
Бойцовская
• 05 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
8 лет он не жил с вами?
Ми менеше року як роз´їхались. До того жили разом, але погано жили. Гризня, докори.
Бойцовская
• 05 ноября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
В чому саме ваша порада? Забути про синів?
лаМпочка• 05 ноября 2024
Ответ дляparele
Вы хотите, чтобы и дочь там осталась?
Останется.
Автор решит, что дочери ’и так тяжело’ и сольет ее
НашлаПерепискуМужа• 05 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
И кто кого грыз?
Бойцовская
• 05 ноября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
И кто кого грыз?
Він мене. Що набрала вагу. Що не стимулюю його до кар´єрного росту.
НашлаПерепискуМужа• 05 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
О, всё понятно. Понимаю пацанов
Бойцовская
• 05 ноября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
И главное, материальную связь
Наразі я утримую всіх тут. Бо я єдина працюю. Чоловік третій рік вчиться. Працювати не збирається поки. Теж одна з причин, що я вже не витримала.
Додекаэдр• 05 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
не вірю, що діти 10 і 12 років за рік від вас відмовилися
лаМпочка• 05 ноября 2024
Все женщины (кого я знаю), у кого дети живут с отцами, рассказывают, что он ’забрал их’.
А по сути, никто из них не боролся за детей, им так удобнее.
А лексикон один : он забрал, я не стала дополнительно детишек травмировать, бла-бла-бла, но что-то детишки ко мне холодно относятся
Бойцовская
• 05 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
выели с детьми в начале войны - что дальше было?
Я пішла працювати, потім вчитись. Одночасно в сенсі. Чоловік тільки вчився весь час.
НашлаПерепискуМужа• 05 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
Фигасе. Кем же работаете, что содержите аж 5 человек?
Белая котичка• 05 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
вы все за границей?
Додекаэдр• 05 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
а нащо ж дітей віддали?
Чекаю завтра• 05 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
Про який зв´язок ви стверджуєте?
Вас як маму на куй посилають ті діти, а ви в цей час примусово заставляєте спілкуватися доньку? Тобто ви готові що і ця дитина навчиться вас на куй слати?
Мамо ви точно чарівна людина. Вам сруть на голову а ви чомусь вирішили що то спілкування і сім´я.
Бойцовская
• 05 ноября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
4. Йому я грошей не дає. У нього студентська стипендія. Так, у мене хороша робота.