КартаБезКомиссий• 05 ноября 2024
Як часто поновлюєте косметику (декоративну)?
На скільки вам вистачає тональної основи, блисків для губ? На який період вистачає подібних засобів, якими користуєтесь регулярно?
Вкуси мене• 05 ноября 2024
Вистачає надовго, бо дистанційно працюю з часів ковіду. Зайвого нічого не купую зараз, лише базовий мінімум
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября 2024
Тоналка десь на пів року,блиски взагалі вічні в мене,лежать а потім викидаю. Туш і все інше теж довго. При тому що макіяж кожен день. Румуна та бронзер дуже рідко купую,не закінчується,якась містика
Мама фіфті цента• 05 ноября 2024
Раньше я без конца покупала что-то, сейчас мне тонального на 2 года хватает, а румяна наверно никогда не закончатся
Варена цибуля• 05 ноября 2024
Тональний крем, туш і пудра десь раз на 3 місяці. База і коректор частіше. Помадою/блиском не користуюсь. Тіні і рум´яна вже більше року не купляла. Кожен день працюю в офісі, тому макіяж теж кожен день (робочий)
КартаБезКомиссий
• 05 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Кожного місяця поновлюю
На 50-100 євро
Це що конкретно витрачається так часто?
Тро Нью-Йорку• 05 ноября 2024
Останнє, що собі купляла, то був консіллєр, мабуть, на початку року. І так би він і засох, мабуть, якби не моя доня-рятівниця. Ось прийшла нещодавно і нагадує, що у мене! консіллєр закінчується))
Умничка-помощничка• 05 ноября 2024
Тушь раз в 3 мес примерно, как заканчивается, так и покупаю. Консиллер раз в пол года, пудра так же, а вот тоналка, помады, блески и т д. нечкончаемые. Выкидываю с истекшим сроком, в тенями и румянами могу пользоваться и просроченными)
Бавовна• 05 ноября 2024
Тональный по разному , например на год (шисейдо) или на 3 месяца (бай терри лайт, который кисть)
Консилер 2 года ла прейри с запаской, или 1.5 года бай терри
Румяна кругляши шанель вечные
Тушь тоже вечная, пользуюсь редко и она не сохнет бай терри
Румяна кругляши шанель вечные
Солоденька цукОрка• 06 ноября 2024
Ответ дляВарена цибуля
А какой грамовки у Вас пудра и консилер что всего на 3 месяца хватает? Мне где-то на год одной пудры грамм 8-10. Консилера тоже на год где-то.
Раз на декілька місяців оновлюю деякі продукти, частіше за все оновлюю гель для брів та олівці для контуру губ. Взагалі, люблю макіяж без макіяжу, тому тональної основи вистачає на півроку, туш десь на 3-4 місяці, палетки для контурінгу та брів теж десь на півроку достатньо.