Мочалкин блюз• Изменено 06 ноября в 23:37
Хочу в США заради майбутнього дітей
Чи складно там?
Ми звичайна сімʼя, працюємо, маємо квартиру, дім, авто.
Але хочеться жити краще.
Чи там не краще?
Цікавить лише реальний досвід.
Чи є сенс ризикувати і їхати.
Діти-підлітки мають велике бажання.
Але хочеться жити краще.
Чи там не краще?
Цікавить лише реальний досвід.
Чи є сенс ризикувати і їхати.
Діти-підлітки мають велике бажання.
Хата на мати• 07 ноября в 00:46
Если вам 20-дерзайте. Жить в 55 на сьеме и зависеть от лендлорда-я не готова.
В мои годы свое жилье не приобрету. Медицина мне не по карману,а сразу сдохнуть не планирую...жизнь в подвале(basmant) не готова. У меня есть квартира и шанс на приобретение земли и дома
Культ бомжа- мне не нравится(ходить в школу немытой и в пижаме)
Если вы заболели-кредит плати или на улицу
Перелом ноги-плати кредит
Медицина-@@@@@@
Моих личных нет могу перечислять долго
Перелом ноги-плати кредит
Медицина-@@@@@@
Моих личных нет могу перечислять долго
Kateryna-S• 07 ноября в 00:51
Ответ дляЗаздрість то погано
Еще миф, что умрешь без страховки. Но все молчат, что если не можешь купить себе страховку, значит ее даст государство
А еще в США всем делают кесарево по желанию и бесплатно!
Даже если не беременная но хочешь кесарево - приходишь с бесплатной страховкой от государства и тебе сделают. Правда-правда!
Kateryna-S• 07 ноября в 00:55
Ответ дляLove_Love_Love_
Абсолютно безкоштовно її діти можуть вчитись в коледжі і можливо навіть в університеті
А зачем? Зачем ехать в США чтобы учить детей в комьюнити колледже?
Нет, ну если ракеты-шахеды на голову падают и другого выхода нет, то конечно.
Я совсем не против комьюнити колледжа, только это так себе, а не мечта.
Это как мечтать о ПТУ в районном центре.
Kateryna-S• 07 ноября в 00:58
За последние лет 10-15 жизнь в США сильно ухудшилась.
А за 5 лет, так вообще.
И становится все дороже, и хуже по качеству.
Смысла сейчас нет никакого.
Может в других странах так же, а здесь на их фоне лучше, не знаю, но как-то все не радостно очень по всем сферам
А за 5 лет, так вообще.
Смысла сейчас нет никакого.
Заздрість то погано• 07 ноября в 01:01
Ответ дляKateryna-S
Вы знаете, мне бы не пришло в голову делать кесарево, не будучи беременной. Но я не удивляюсь советчицам
Love_Love_Love_• 07 ноября в 01:07
Ответ дляKateryna-S
Можна вчити дітей в університеті, яка проблема.
Взагалі не хочете, не їдьте і не вчіть 🤷♀️.
Можна в Україні вивчити дітей в університеті для того щоб заробляти 300$ в місяць.
Дивна постановка питання.
Kateryna-S• 07 ноября в 01:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Дивна постановка питання.
Так я уже 20 лет здесь, поэтому и пишу что смысла ради детей ехать чтобы они в комьюнити колледже учились нет.
Хотя если от войны увозить, то может быть
Красота неземная• 07 ноября в 03:02
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Оці казки про якісь нереальні суми за навчання в США - чи не головний міф про країну.
Там цілком можливо отримати професійну освіту тисяч за 8-10. Так, це буде не Ліга плюща, а паблік коледж, але нормально заробляти це не заважатиме.
Який департамент/факультет ваші донечка і її хлопець закінчують безкоштовно? Напрямок навчання та спеціалізація цікавлять.
Та що то за роботодавець-меценат, це приватна контора якась чи велика компанія?
Дякую.
Апофиозная• 07 ноября в 04:49
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я в курсі, моя донька і її хлопець безкоштовно навчаються в універі) їм роботодавець оплачує 100% навчання.
Було б бажання)
А який роботодавець? Ким працюють що ще і вчитися можуть?
Всім шампаньського• 07 ноября в 05:41
Ответ дляЗаздрість то погано
Как и зарплата копеечная у большинства. Все честно
В Україні купа варіантів безкоштовного навчання. І дешевого. Племінник вчиться - рік 20 тис грн ВНЗ. В кого по нмт було хоча б 140 - безкоштовно на його спеціальності.
Всім шампаньського• 07 ноября в 05:43
Ответ дляЛамборджини
Ок, 8к грн в месяц минималки, и пусть 2,5доларов в месяц минималки. Дальше считайте сами.
Забуваєте, що в Україні є безкоштовне навчання - і коледжі і ВНЗ
Колупалочка• 07 ноября в 05:45
Мій підліток дуже хотів, зараз хоче додому (ми тут 1,6 р) , тут все по іншому … ні дружби , ні гулянь …таке собі
Колупалочка• 07 ноября в 05:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Дивна постановка питання.
Ооооу наша всезнайка / мрійниця( вигадниця ) тут як тут )) ви вже тут щось вигадуєте ? Цього разу ви хто: живете давно в США , приїхали по u4u , перейшли Мексику ?
Ворую вкусняшки• 07 ноября в 06:17
Ответ дляКолупалочка
Так, проблема. Гуляють в США лише діти з бідних районів( чорні, латино). Ніяк не можу зрозуміти чому так. Ми живемо в хорошому районі, в школі «дружать», поза школою 0. На ДР запрошують. Хоча, там перерви по 4 хв, дружать на ланчі за столом. Якась фігня.
Love_Love_Love_• 07 ноября в 06:22
Ответ дляКолупалочка
Головне що ви так і залишаєтесь маленькою переляканою людинкою з великим жовчним
Мальдивирую• 07 ноября в 07:10
Дівчата, хто в штатах, поділіться інтернет магазином де можна купити постільну білизну з підковдрою, хорошої якості, єгипетський хлопок, або просто хлопок. Не льон.
Всім шампаньського• 07 ноября в 07:35
Ответ дляБлискавка
У всех знакомых, дети учатся - 30+ тыс грн, Киев
Мої всі вчаться безкоштовно.
Лише племінник платно, але він здав на 100-110, тобто ледь пройшов пороговий.
Ціну за навчання написала.
І цікаво де саме, якщо за семестр 30+
Просто син навчається на бюджеті на найдорожчому факультеті КПІ - ціна за рік 54 тис грн, тобто 27 семестр
Племінниця в Богомольця бюджет. Там найдорожчий факультет 76 тис грн год, це навчання англійською.
В Могилянці ще топові 70-100 тис рік. Але там теж є бюджет.
Це найдорожчі в Україні з державних.
Всі інші набагато дешевші
Ціну за навчання написала.
І цікаво де саме, якщо за семестр 30+
Це найдорожчі в Україні з державних.
Всі інші набагато дешевші
Я такая - жду трамвая• 07 ноября в 09:05
Ответ дляКрасота неземная
Дякую.
Роботодавець - Старбакс.
Університет Арізони, в якого договір із Старбаксом.
У обох онлайн навчання, бакалавріат.
Я такая - жду трамвая• 07 ноября в 09:06
Ответ дляАпофиозная
Старбакс.
Там і працюють.
Трейдер кріпти• 07 ноября в 09:36
Ответ дляМочалкин блюз
Але ж не лише незвичайні іммігрують.
А на каком основании собрались эмигрировать? Одного хотели недостаточно
Ламборджини• 07 ноября в 09:42
Ответ дляВсім шампаньського
Так и в Америке есть бесплатное обучение
Всім шампаньського• 07 ноября в 12:56
Ответ дляЛамборджини
Ні
Воно платне, але можна отримати гранд. А можна не отримати.
У нас більше можливостей у дітей в цьому плані.
Мальдивирую• 07 ноября в 18:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Дивна постановка питання.
Поділіться інет магазином, де можна купити постіль з підковдрою , хорошої якості, котон, або єгипетський хлопок. Дякую і шлю вам + в карму
Love_Love_Love_• 07 ноября в 18:50
Ответ дляМальдивирую
Чесно, я не знаю, якраз щойно подумала що зараз поїду в Ікею і мейсіс знову шукати постіль
Мальдивирую• 07 ноября в 19:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Я дивилась на сайті ікеа, а у них лише льон, чи бязь.
Але якщо ви побачите достойний, мякий хлопок, поділіться будто ласка артикулом бо ці двв простині то срака