Хто їздив автобусом з аеропорту молдови до україни, якою компанією (був комфортний?)та скільки часу займало?
Жирафовое варьенье• 07 ноября 2024
компанію не підкажу, але передаю посилки рідним Одеса-Кишинів, в 12:45 виїзд з Одеси, в 18:00 на Північному автовокзалі в Кишиневі.
ВільнаНазавжди• 07 ноября 2024
Тільки не ’Нова Україна’, бо це-жесть. Автобус приїхав забирати пасажирів, на 2 години спізнившись, бо пробив колесо, водій самотужки міняв його (і взагалі на рейсі він був один, хоча має бути ще один, який може підмінити його в дорозі). Пасажирам, що чекали на автобус, ніхто не повідомив про затримку, і майже всі вирішили, що їх просто ’кинули’, бо до перевізника майже неможливо було додзвонитися. Нам ’пощастило’, ми додзвонилися, нам у відповідь фиркнули, що нам ніхто нічого не зобов´язаний повідомляти, і щоб чекали автобус. Ніде не вказувалось, що нам треба буде пересаджуватись, але пересадки було аж дві (автобус мав їхати з Кишинева до Харкова), нас висадили в Києві о 6 ранку, і сказали дві години чекати інший автобус. Потім ще була пересадка в Полтаві. Усі пасажири були шоковані
Ответ дляВільнаНазавжди
Триндєц
Я вперше чую про цю компанію
З дніпра до кишиніву і назад мені показує там лише одного перевізника він по прізвищу називається наче і все, відгуки різних як читала то там взагалі жах, через це в цю сторону їхала приватним індивідуальним перевізником,не відриваючи дупи з бусу, паспорти на 10-30 хв забирали і все, але він вдвічі дорожчий, доїхали за 10 год, та от назад думала може таки вже автобус теж не так довго їхатиме і можна якось перебитися, вже відчуваю смажене😅дякую за відгук
Я вперше чую про цю компанію
Ms. Искренность• 07 ноября 2024
Я ездила правда не с Днепра, с Киева. Туда был очень комфортный автобус двухэтажный автобус с удобными мягкими сиденьями, назад одноэтажный с жесткими неудобными сиденьями. И туда и назад Галтранс. Причем они автобусы тасуют по мере заполнения, все время меняют одноэтажные на двух и наоборот и никак не угадаешь на каком поедешь. Но зато цена у них нормальная
когдадеЦкие• 07 ноября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
О, ужас
Хочется сказать ещё, но за мат меня тут забанят
Первая ласточка инфляции• 07 ноября 2024
Ответ дляMriya__
Триндєц
Я вперше чую про цю компанію
Не Павлюк?
Блакитна устриця• 07 ноября 2024
Галтранс- оч понравились условия , чистота , скорость проезда границы (все договорено), вай фай
КинДза• 07 ноября 2024
Галтранс нормальний перевізник, але до Дніпра не їде. В них рейси на Київ та Львів
Перекус беру завжди• 09 ноября 2024
Ехала сегодня из Одессы на Кишинев. Компания РІК АВТО. Очень довольна. Быстро. Четко. По времени