Секретница• 07 ноября в 09:45
Водіння авто взимку
Покищо я недосвідчений водій.недавно попалось відео автоінструктора,де той запевняє що взимку на слизькій дорозі можна входити в поворот з вижатим зчепленням авто,хоча в автошколі вчили,що саме взимку не можна цього робити.потрібно заздалегідь входити в поворот на зниженій передачі і швидкості.я покищо досвіду не маю.цікавить хто правий а хто ні?як на практиці?
Мааарковная• 07 ноября в 09:52
Ответ дляAlex_Kri
Сейчас такие зимы, что скользких дней мало. Но выжимать сцепление в повороте опасно. Так как газом можно корректировать траекторию при заносе (если успеете)
Повністю згодна. І ще мій чоловік завжди каже, що кожного дня зимою виїжджаючи, маєш попробувати тормозом чи слизька дорога. Щоб розуміла чого очікувати і з якою швидкістю рухатися
Глубоководная селедка• 07 ноября в 10:25
Знаете, я за рулём скоро 20 лет.
И крайне редко езду в гололёд. Зачем рисковать? У нас такие зимы, что снег и лёд - пару недель в году, а гололёд - несколько дней. Можно пережить без машины.
По теме - комментарий номер 2 поддерживаю..
Николай-b526• 07 ноября в 10:27
Ответ дляГлубоководная селедка
Знаете, я за рулём скоро 20 лет.
100%!!!
...аяприкольная• 07 ноября в 10:30
Ответ дляГлубоководная селедка
Знаете, я за рулём скоро 20 лет.
Якщо відносно нова машина і зимня резина, то можна їхати. Виїхав і попробував тормоз і вперед.
От коли снігу метр тоді так краще не їхати
Спасу мир• 07 ноября в 10:39
Ответ дляГлубоководная селедка
Знаете, я за рулём скоро 20 лет.
Пережити без машини це раз, а по- друге не наражати на небезпеку інших пішоходів
Дюйм оф о4ка• 07 ноября в 11:02
категорично не можна витискати щеплення.
від´єднується двигун від коліс і авто стає практично некероване.
перед поворотами плавно знижуєте передачу і швидкість, навіть до 30-40 кмч, якщо заїдете на слизьку ділянку то відбудетесь переляком.
обов´язково їздіть у будь-яку погоду, набувайте досвід. головне - знижувати швидкість і не крутити різко руль в дощ, сніг і ожеледицю. вчіться відчувати авто, у вас механіка і це дає вам перевагу - якщо ви відчуваєте що авто послизається то знижуєте передачу поки не з´явиться нормальне щеплення з дорогою. можна на другій передачі впевнено гнати там де інші на автоматах ледве повзуть, але це вже лише після того як з´явиться досвід :)
Дюйм оф о4ка• 07 ноября в 11:04
Ответ для...аяприкольная
якщо рамний повний привід з понижайкою то все одно скільки там снігу :)
у чоловіка колись була гранд вітара, дуже легко виїзжала з сугробів мені по пояс (я 1,72 ростом)
...аяприкольная• 07 ноября в 11:22
Ответ дляДюйм оф о4ка
Та може бути що всі інши машинки просто стануть на дорозі і ваш монстр нікуди не поїде.
Дюйм оф о4ка• 07 ноября в 11:40
Ответ для...аяприкольная
да, було таке :)
в березні 2013-го став весь Київ, чоловік просто машину покинув біля роботи і поїхав на метро :)
але якщо за містом то проблем об´їхати по обочині немає