Куколка-мяуколка• 07 ноября 2024
Дитячі виплати 860 грн затримують?
Дівчата.чи комусь вже прийшли дитячі?зазвичай 3 числа вже були.А як у вас?
Куколка-мяуколка
• 07 ноября 2024
Ответ дляХитрый Лис
До 10 числа, обычно, приходили
Один раз пришли 5, аж удивилась)
Дякую,вже більше року отримую до 5.Миколаїв
Барвіночка• 07 ноября 2024
Я 14 років назад 860 отримувала і зараз це теж? 20 дол .... немає слів
Куколка-мяуколка
• 07 ноября 2024
Ответ дляБарвіночка
Так.копійки звичайно
Хитрый Лис• 07 ноября 2024
Ответ дляБарвіночка
Постоянная величина - деЦкие😬
Куколка-мяуколка
• 07 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Вони вас урятують?
Я ж не запитувала достатньо цих коштів чи ні.А отримав хтось чи затримують.
Natal_ka91• 07 ноября 2024
Ответ дляБарвіночка
Угу, колись вони відчувалися в сімейному бюджеті і при потребі навіть можна було прожити з дитиною на них, 100$. Все-таки не розумію, чому до курсу не підтягують допомогу(
Ранковий базар• 07 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Вони й досі всього 860 гривень!? Жах
Они все еще существуют? жах
Куколка-мяуколка
• 07 ноября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Вистачає 2 маленькі пачки хагіс купити.
Я не жаліюся.просто цікаво стало.чому нема ще
Барвіночка• 07 ноября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Я їх навіть не витрачала
Пік Антна• 07 ноября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Краще вибирати нормального чоловіка, щоб потім не труситися за цими виплатами
Файна цьоця• 07 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Краще не заходити втакі теми, вам.
Пік Антна• 07 ноября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Так
І утримують дітей до 18, бо батьки хочуть дітей, а не має за що їх забезпечувати
Куколка-мяуколка
• 07 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Он мама відписалася.що виплата по інвалідності дитини теж затримується.При чому тут який у кого чоловік?
Пік Антна• 07 ноября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
А при чому до вашої теми мама з дитиною інвалідом?
Пік Антна• 07 ноября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ви коли вагітніли думали про те, за що будете дитину утримувати, чи розраховували на 860 грн? Чи може на себе ц чоловіка?
Куколка-мяуколка
• 07 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Це шо Маня під анонімом.не можу зрозуміти.Так стипендія маленька.нехай студенти відмовляються.Пенсії маленькі.що ті пенсіонери собі думали.працюючи за мінімалку.Так виходить?
Куколка-мяуколка
• 07 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
До того.що виплати затримують.усі
Морская свинка• 07 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Мы живем в стране, в которой идет война, ситуация в любой семье может измениться за минуту.
Natal_ka91• 07 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Якщо положені, значить і ті копійки мають виплачувати вчасно. А вони і їх затримують, а премії собі не забувають виписувати
Пік Антна• 07 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
Тому жінки клепають дітей в війну і ждуть 860 грн щомісяця
Пік Антна• 07 ноября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Якби жінка була забезпечена грошима, а не зайки на лужайке, то її б не цікавило те, коли повинні прийти гроші.