Аноним Советчик• 07 ноября 2024

Nissan Leaf чи Renault Zoe?

Яке авто краще при однакових даних ( рік, пробіг…)
begovelik• 07 ноября 2024
Обидві моделі є чудовими варіантами серед електромобілів, але вибір між ними залежить від ваших потреб. Ось кілька ключових моментів порівняння:

Nissan Leaf
Запас ходу: Залежить від року випуску, але зазвичай варіюється від 240 до 364 км на одному заряді (новіші моделі мають більшу батарею).
Комфорт: Більший салон, більше місця для пасажирів і багажу, що робить його більш комфортним для родини.
Технології: Leaf пропонує систему ProPILOT (допомогу водієві), а також хорошу інформаційно-розважальну систему.
Вартість обслуговування: Вартість обслуговування в середньому нижча, але залежить від наявності запчастин.
Renault Zoe
Запас ходу: Зазвичай 300-390 км на одному заряді (особливо у версіях із батареєю 52 кВтг).
Розміри: Компактніша, тому зручна для міських умов і паркування.
Ефективність у місті: Zoe споживає менше енергії під час міських поїздок, ніж Leaf.
Зарядка: Можливість швидкої зарядки, підтримка трифазної зарядки, що може бути корисним.
Висновок
Для міста та коротких поїздок: Renault Zoe краще підходить для щоденного використання в місті завдяки компактним розмірам і економності.
Для довших поїздок і комфортної їзди: Nissan Leaf може стати кращим варіантом, оскільки він пропонує більше місця та додаткові функції.
Якщо ви плануєте більше міських поїздок — Zoe, якщо ж ви потребуєте більше місця і комфорту — обирайте Leaf.
Дівка в намисті• 07 ноября 2024
Зої малі, для ніг місця мало що з переді що з заді, в ліфі місця досить комфортно
Тут головне стан АКБ який реальний залишок
Ну і беріть мінімум на 40кВт бо 22 то мало
автор Аноним Советчик • 07 ноября 2024
Ответ дляbegovelik

Nissan Leaf
Renault Zoe
Висновок
Дякую, так інформативно.
Потрібно авто для міста, є ще Audi Q5
Дівка в намисті• 07 ноября 2024
Ну і майте на увазі літній розхід просто їзда без кондюка/клімату орієнтовно 13кВт/100км, зимовий розхід пічка/клімат 18-25кВт/100км, залежно як грітися, економ чи комфорт

І розхід у всіх електричках практично однаковий, чи то зоя чи тесла,
А макс пробіг залежить від реального обєму АКБ
Полонянка SexShop-а!• 07 ноября 2024
У меня Зоя, хотела именно ее, Лифов много, мне он слишком громостким кажется) но это чисто субьективно
графиняВишенка• 07 ноября 2024
В мене ліф 2014 року.
Все влаштовує. Люблю капец. Така вона мені зручна і панорамна з сидіння водія.
Далеко не їзджу, тільки своє невелике місто.
В мене стоїть додатковий автономний обігрів, щоб заряд не розходувать.
Я в ній мінусів ніяких не знайшла, але мені і нема з чим порівняти
автор Аноним Советчик • 07 ноября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
В мене ліф 2014 року.
Якого року , запас? Хочу для себе. Батьки живуть за 120 км, чи є шанс ?
графиняВишенка• 08 ноября 2024
Ответ дляАноним Советчик
В мене 2014 року, запас пише 146 км, але по факту менше, бо акумулятору ж 10 років. Але ж ви можете взяти новішу модель, з новішим акумулятором.
Я не розраховую більше 100 км на один виїзд, але ж ви можете вияснить чи по дорозі є зарядні станції. Стати на пів годинки і дозарядитись, каву випити.
Ну і там же якщо включений кондиціонер чи отоплення більше заряду, якщо перевищувать швидкість 70 теж більший розхід.
Машинка чисто городська.
Я вважаю на такі гроші кращої б з мотором не було. В мене ціль дітей возити по місту і до батьків 55 км їздити. Зарядила на 60 грн і катаюсь 100-120 км. Ну красота ж