ГороховаЯ• 08 ноября 2024
А у вас є сексуальні ігри з чоловіком?
Навіяло темою про костюмований секс. Розкажіть про свої вподобання)
Котя_люлю• 08 ноября 2024
Школьницей недавно была
Меня учили глубокому минету, а потом плеткой бил
А так обычно просто на белье акцент, чулках
Мир Мир Мир!• 08 ноября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Школьницей недавно была
У нас на аксессуарах акцент
Котя_люлю• 08 ноября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
У нас на аксессуарах акцент
Каких? Каких?
Вдруг, мне так же нужно
ГороховаЯ
• 08 ноября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Мы нудисты)
Не зрозуміла, в сексі чи в житті?
Швидкоруч• 08 ноября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Школьницей недавно была
Я тоже так хочу 🥲 надо искать мужика наверное
Мир Мир Мир!• 08 ноября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Не зрозуміла, в сексі чи в житті?
И в сексе и в жизни
Добрая свекровь• 08 ноября 2024
Да люблю тройник мжм) знакомимся с мужчиной и развлекается раз в 3 месяца
Життє Бентежне• 08 ноября 2024
Якось це безглуздо буде виглядати, немає в нас артистичного таланту і розкутості.
лаМпочка• 08 ноября 2024
Я уявляю цих ’акторів’ в двокімнатній хрущовці з картатим пледом на розкладному дивані... Ох, прям збуджує!
Огірок та Помідорчик• 08 ноября 2024
Ответ дляДобрая свекровь
а чому раз на 3 місяці і чому кожен раз новий? свербить так довго і він більше не згодний з вами мати справу?
Хвець-тець• 08 ноября 2024
Немає((( хоч би просто секс був. Колись було всяке)) навіть жмж. Зараз не хочу і все(
Бабуся Бетман• 08 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Могу и плеткой, могу и глубокому учить! Давайте телеграмм, познакомимся
Манкоголік• 08 ноября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А злягаєтесь хоч інколи? Навіщо? Свербить?
Интимная• 08 ноября 2024
Ответ длялаМпочка
Вважаєте , що в хрущівці сексом можна займатися виключно під тим самим картатим пледом?))
І виключно в місіонерській позі?))
Интимная• 08 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
Господи, як я вас розумію...
Колекція сексі білизни нудьгує в кутку в шафі ....
Голодаю• 08 ноября 2024
Найсексуальніших гра - він домогосподарка ( готує вечерю, прибирає, чай, застеляє свіжу постіль і тд), а я мужик з роботи - розвалилася в кріслі і патякаю про вічність
Пампушечка• 08 ноября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Костюмов нет, игра одна- ’бревно и пила’. Я бревно, он пила.
Так же, ещё оба жирные стали, не повернутся
лаМпочка• 08 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
І виключно в місіонерській позі?))
В хрущовці можна і коханням займатися, і сексом. А от влаштовувати соціально-невідповідні комедії ні до чого, це реально смішно навіть уявити. Ну не хочете ви один-одного, ну то і від´біться, навіщо ж комедію з перевдяганнями влаштовувати. Займіться чимось корисним, ремонт зробіть, чи що.
Бандитка Сью• 08 ноября 2024
Ответ длялаМпочка
Поки одні умнічають і повчають інших, інші насолоджуються)) В ігри грають не ті, хто одне одного не хочуть, а ті, хто вміють бавитися й розважатися)) І декорації тут не визначальні))