Єдина Країна• 08 ноября 2024
психічні розлади. дитина 12 років.
РХП у доньки. До істерик, сльоз і самобичеванія. Сама себе ріже.
Як не нашкодити, а допомогти?
Може у кого є приклади чи поради? Може якогось лікаря порекомендуєте?
Як не нашкодити, а допомогти?
Снежнакомка• 08 ноября 2024
Вам к психиатру!!! Срочно!!! Вы уже сами не вытяните это. Психолог тоже уже поздно.
Добра, коли сита!• 08 ноября 2024
Це жах. Це точно до спеціаліста. Є знайома. Ніби була нормальна дівчина до 18, розумна дуже, відмінниця. Дуже схудла пр складанні іспитів, а потім набрала вагу і почалося. Зараз важить дуже мало, рідні б´ються по лікарях, пролежала в лікарні, виписали додому і все повторюється. І навчання накрилося і робота. І вже роки. Де це береться у дітей, що сприяє?
Єдина Країна
• 08 ноября 2024
Ответ дляСнежнакомка
как не навредить? нужен хороший доктор и где его найти
Єдина Країна
• 08 ноября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
здається, що це в інтернеті навязано
Снежнакомка• 08 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Вы уже вредите ей тем, что до сих пор не у врача. Откуда вы? Может кто-то посоветует доктора
Бабця в мештах• 08 ноября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
в семье все
Антон Кочергин• 08 ноября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Где берется? От лени и мшелоимства
Єдина Країна
• 08 ноября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Полтава, будем в таборі в Києві
Добра, коли сита!• 08 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
в семье все
Що ви маєте на увазі? Жила з мамою.з батьком особливо не спілкувалася післ розлучення батьків.
Антон Кочергин• 08 ноября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Родители сами поощрают чревоугодие своих детей, а потом и РПП, и анорексия, и ожирение. Жить по Божьим заповедям, исповедоваться ребенку за свое чревоугодие
Добра, коли сита!• 08 ноября 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Где берется? От лени и мшелоимства
Не впевнена. Ця дівчина не лінива зовсім, навчання і праця над собою. Але те, що з нею відбувається-краще лінощі.
Чу Ча• 08 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
здається, що це в інтернеті навязано
А чим ще дитина займається окрім школи?
Добра, коли сита!• 08 ноября 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Ви напевно не в темі. Так здається тим, хто не стикався. Це як при інсульті казати-ремня. Не допомагає.
Працівниця року• 08 ноября 2024
Звертайтеся терміново до психіатра, вас мають направити до такого який займається саме цим розладом.
В мене в дочки РХП, не сприймає їжу, через вигляд, форму запах і тп. Легкий аутичний спектр. Направили до психіатра, на раїси окіпної Київ. Але вона їсть те що їст. Тому в неї ситуація не критична
Єдина Країна
• 08 ноября 2024
Ответ дляЧу Ча
А чим ще дитина займається окрім школи?
малювання в художній школі
Антон Кочергин• 08 ноября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
В теме. Все это от лени и того, что повторяют за всеми. Также причина в том, что делать нечего, и сидят накручивают себя. Ее бы на работу, да по 10 часов в сутки, сразу бы РПП пропали бы все
Добра, коли сита!• 08 ноября 2024
Автор, можу побажати тільки Здоров´я дитині і потрапити до хорошого лікаря, який допоможе.
Просто Фіфа• 08 ноября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Емоційні навантаження, відсутність цілей, пресинг. Накопичена напруга (негативні емоції) або виливаються назовні (бунти, конфлікти), або гризуть з середини, що призводить до такого селфхарму.
Добра, коли сита!• 08 ноября 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Я вам кажу, що дівчина вчилася і підробяла в іншому місті, не до лінощів там було. Можливо накручувала, але ж то в голові. Фіз.праця не заважає думати скільки завгодно і чого завгодно. І не всі, що себе накручують стають психічно невріноваженими. А ви про своє.
Добра, коли сита!• 08 ноября 2024
Ответ дляЧу Ча
У моєї щось починалося. Але був спорт і тренер. І він нам допоміг.
Як саме починалося?
Добра, коли сита!• 08 ноября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Але ж багато хто те саме має, гризуть себе і йдуть далі і не попадає в таку халепу. Ви ж розумієте? Тобто це схильність все таки чи слабка нервова система?
пьЯНА• 08 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Полтава, будем в таборі в Києві
В моєї знайомої схожа ситуація з донькою, табором вони дуже задоволені набагато стало краще дитині, вже пів року там
Добра, коли сита!• 08 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Це табір для неповнолітніх?