В университетах уже нельзя использовать в том числе на территории в личных целях.
Это что такое?
_потужная_• 08 ноября 2024
Д - демократия.
Овцы должны быть покорны и вести получать только от пастуха.
Ответ дляksyuha831
Там не написано, що не можна використовувати в особистих цілях, тільки про службові.
в іншому каналі написали, що і на теріторії просто не можна
Ответ для_потужная_
Д - демократия.
Ви самі то зрозуміли що написали? Заборонили пересилати через телеграм офіційні документи. І навчальним закладам також. Для особливих пояснюю на пальцях: телеграмом тепер не можна користуватись як поштою. Пастухам не можна, якщо вашою мовою.. Вівцям можна.
Ответ дляOlga_72
а кто-то пересылал ДОКУМЕНТЫ, тем более официальные, телеграммом???