на сайтах пошуку роботи нічого підходящого не знаходить, можливо, у когось є такі варіанти. Чоловік весь тиждень працює наук. співр. в АН, має права кат. В, добре знає матем. і фізику, але пітрібна фізична робота в реалі, не удальонка, можливо за кермом абощо. має бронь. Пишіть, будь ласка, сюди або в лс.
Одні думки• 10 ноября 2024
Я вам чесно кажу, якщо б він хотів він би знайшов купу підробіток, а якщо не хоче, хоч що ви є йому де шукайте йому все не те буде і не то, краще не лізьте ще і винна лишитесь
Синиця у спідниці• 10 ноября 2024
Хай зареєструється на Кабанчику або у групах вашого міста/ ЖК наприклад: послуги водія/ вантажника/ домашнього майстра.
Снегурочко• 10 ноября 2024
Ответ дляWillWind
важливо, звісно, за умовчанням, Київ
Точно, я й забула, що це київська платформа
Агент Пинкертона• 10 ноября 2024
Ответ дляWillWind
важливо, звісно, за умовчанням, Київ
пусть поработает грузчиком, оплата 800грн в день сразу после смены, на олх полно таких объявлений
Головний кошак• 10 ноября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
вы его решили убить в такой извращенный способ?
По ходу он просто мешает автору на выходных.
Доставучая• 10 ноября 2024
Ин драйв, есть приложение в Одессе, думаю и в Киеве есть, таксовать.
Ответ дляГоловний кошак
так, заважає. а по-друге він там не особливо напружується в своєму інституті протягом тижня, уходить на роботу в 11, приходить о 18 вже вдома, він більше дітьми займається, ніж я - бо я ухожу о 8 і повертаюсь о 8-мій.
Безпринципова• 10 ноября 2024
Ответ дляWillWind
ось він і шукав таку - немає. тому і питаю вже тут.
Нехай звернеться до волонтерів.
Потрібна розвозка, доставка, да навіть сітки плести в майже кожній школі
Марафетчица• 10 ноября 2024
Ответ дляWillWind
Вам завідно?
Головний кошак• 10 ноября 2024
Ответ дляWillWind
Матерь божья.... А чем мешает ему заниматься на выходных детьми и бытом?
Головний кошак• 10 ноября 2024
Ответ дляБезпринципова
Нехай звернеться до волонтерів.
Волонтеры это бесплатно. А автор хочет мужа сдать за финансовую выгоду
Доктор Варвар• 10 ноября 2024
Ответ дляWillWind
діти вам не рідні?
Безпринципова• 10 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Скажу автору, що всі там будуть.
Марафетчица• 10 ноября 2024
Ответ дляWillWind
1. так
2. я зарабляю в 2 рази більше, і нам не вистачає, бо оренда.
Шкода чоловіка 🥲
А ким ви працюєте, що аж багато зарАбляєте?
Безпринципова• 10 ноября 2024
Ответ дляWillWind
1. так
А у вас вихідні є?
сама себе прекрасная• 10 ноября 2024
Ответ дляWillWind
В сексі шо? Може?
Марафетчица• 10 ноября 2024
Ответ дляWillWind
дівчатка, досить спаму, будь ласка
при чому тут мої вихідні, мої діти, ким я працюю, якщо прошу реальних пропозицій
Бо ви негарно поступаєте.
Слухи-руки не распускаю• 10 ноября 2024
По супермаркетам пусть пройдется, там всегда люди нужны.
Svitlana_Sk• 10 ноября 2024
Автор, розумію вас, мій теж науковець, зп малесенька, але в нас своя квартира, я теж думаю як йому заробляти більше.
Може хай виставить резюме на сайтах по пошуку роботи, олх, кабанчик, напише що може робити, як варіант таксі, підсобний робітник
Ответ дляМарафетчица
Бо ви негарно поступаєте.
чому ж негарно? він сам хоче знайти підробіток саме на вихідні, у мене ідей немає, прийшла сюди. я встаю о 6 і цілий день впахіваю, дуже важка і відповідальна робота. а він на расслабоні весь тиждень, у нього на роботі то теніс, то сауна. я ж повертаюсь виснажекна і ще вечерю готую і прибираю. то що не так?