Чоловік живе разом з жінкою, їх дітьми (не його) та недієздатним братом жінки. Чи може він оформити опіку чи догляд за братом? Бо наче він не родич?
Що легче і які дії робити?
Чи потрібно тоді проходити ВЛК в ТЦК?
Чоловік не на обліку.
Питаю бо брат потребує догляду, і реально чоловік його і виконує і матеріально також. Було б справедливо це по закону оформити.
Допоможіть, будь ласка, порадою.
Дякую.
Що легче і які дії робити?
Чи потрібно тоді проходити ВЛК в ТЦК?
Чоловік не на обліку.
Допоможіть, будь ласка, порадою.
Дякую.
Юся шопоголик• 10 ноября 2024
Ответ дляdpishta
Зараз опіка на мені- рідна сестра.
Але фізично чоловік займається. Хвилююся, що призовуть, бо без нього сама не виживу. Та і діти його люблять. Батько рідний не згадує дітей.
Ні
Навіть не витрачайте час і гроші
Вам скажуть сестра дієздатна до чого тут ваш чоловік
Навіть не витрачайте час і гроші
serebro16-72be• 10 ноября 2024
Перші хто має право це найближчі родичі. Якщо тільки вони або по віку старші або теж не дуже дієздатні.....скоріш за все відмовлять
Юся шопоголик• 10 ноября 2024
Ответ дляdpishta
Я відмовлюся від опіки
Якщоб так можна було, то такі жінки кожен місяць заміж вискакували за нового) я жартую звичайно
Нехай вашому чоловіку пощастить і його не заберуть ( а там може і війні кінець, дай Бог)
А брату здоровʼя
Ответ дляoboeva
Тогда он идёт под опеку государства.
Ні, опікуном може бути будь-хто, це не залежить від родинних звʼязків. Просто родичам надається пріоритет, якщо є бажаючі. Опіка - це 100% відстрочка від мобілізації. Єдиний нюанс, автору потрібно правильно розібратися з переоформленням опіки на чоловіка, для цього треба їй відмовитись, а там не зовсім легко. Тут потрібна нормальна консультація військового адвоката, але все реально
Ответ дляГорськ
Чого,є престарілі державні заклади,в мене знайомі так оформили сусідку,ніхто її не доглядав.Викликали соц служби,далі лкк вроді і за пару днів людину в інтернат.Ще пару років там жила.
Я про опеку мужчиной призывного возраста.
Ее невозможно оформить при наличии родственников не подлежащих призыву, вне зависимости от того хотят они или не хотят за ним ухаживать.
Ответ дляanta_res
У меня брат служит .
Мама инвалид , оформила все документы, наняли адвоката, обратились в суд
Брату не дали опеку потому что есть я - ее родная дочь.
Ответ дляАфри
У меня брат служит .
Потому что это не опека, а догляд. Разберитесь с терминологией. Догляд не дадут, а опека не зависит от родства.
Ответ дляАфри
Блин, я несколько раз повторила опека.
Ну ладно.
Ни на ком. Хотели первый раз оформить опеку (не догляд).
Ну ладно.
Что и требовалось доказать. Если есть недееспособность, она не может быть без опекуна. Только одновременно. Значит недееспособности нет, которая установлена судом. Ну и демобилизация несколько отличается от мобилизации, там не все пункты пересекаются.
Ответ дляanta_res
Блин. Оформили недееспособность именно сейчас первый раз.
И сразу хотели брата сделать опекуном.
В опекунстве брату отказали.
И сразу хотели брата сделать опекуном.
В опекунстве брату отказали.