Там-тарарам• 10 ноября 2024
Втратили документи де була межа ділянки і навіть не знаємо чи є приватизація..
кадастровий номер, як все дізнатися?
ВсеПроВсехЗнаю• 10 ноября 2024
Заходите в Дія - витяг з реєстру речових прав, вводите кадастровий та має бути інфо. Хіба що у вас був акт на право власності та ви його не внесли. Тоді в реєстрі пусто буде.
Можете в сільраду за місцем знаходження ділянки звернутись
Там-тарарам
• 10 ноября 2024
Ответ дляБанан-барабан
У земельному відділі мають бути другі екземпляри
Реально через портали замовити? ДІЯ чи land.gov.ua?
Шукаю нічого не знахожу
Там-тарарам
• 10 ноября 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Сьогодні подала право власності на реєстрацію через Дію, але в документах ніде не бачу кадастровий номер?
Там-тарарам
• 10 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Можна через кадастрову карту знайти. Якщо є адреса.
Є адреса карта не грузится.
..не відкривається взагалі
ВсеПроВсехЗнаю• 10 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ой, у вас немає кадастрового? Я не зрозуміла питання. Тоді вам до землевпорядників потрібно звернутись, вони побачать усю картину. Якщо кадастрового немає, тоді потрібно проект землеустрою робити на присвоювати. Інше питання - які докази у вас є, що це ваша земля?
ВсеПроВсехЗнаю• 10 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Є адреса карта не грузится.
..не відкривається взагалі
Карта на період війни закрита
Там-тарарам
• 10 ноября 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Є тільки право власності на будинок, що з землею не знаю, була ще бумага де були межі вказані- загубили
ВсеПроВсехЗнаю• 10 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Що за бумага? Акт на землю? Зверніться у сільраду, лише там зможуть щось знайти. Якщо будинок стоїть на цій землі, можна іншим шляхом піти - оформили землю під будинком
Там-тарарам
• 10 ноября 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
ХЗ що то було, я його не бачила, а батько загубив..
ВсеПроВсехЗнаю• 10 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Тоді лише в сільраду. У вас час є до кінця року
Ксерокопия ночи• 10 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Є адреса карта не грузится.
..не відкривається взагалі
Тут спробуйте.
Знайдіть якісь номер кадастровий на олх, чи де небуть, забийте його замість мною видуманого в посилання нижче. Зайдете на карту, й знайдете свій участок, якщо маєте адресу й приблизно розумієте де він знаходиться. Можна зіставити з Гугл мепс й знайти.
https://kadastr.live/parcel/1234567890:01:002:0003
Там-тарарам
• 10 ноября 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Це мені потрібно?
Даю справку• 10 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Шукаю нічого не знахожу
Може кадастровий не зробили
В мами земля приватизована в 2005, тоді ще кадастрових не було, і ось зробила кадастровий
Там-тарарам
• 10 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Тут спробуйте.
Не видає номер, то може його не робили? Що тепер робити?
Ксерокопия ночи• 10 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Цього не підкажу, нажаль. Знаю тільки як на карту зайти.
Там-тарарам
• 10 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
Може кадастровий не зробили
А як дізнатися чи є приватизація?
Вишня на торті• 10 ноября 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Карта на період війни закрита
Вишня на торті• 10 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
А як дізнатися чи є приватизація?
На кадастровій карті написано ’приватна власність’ на тих ділянках, які приватизовані. Знайдіть свою ділянку і подивіться.
Там-тарарам
• 10 ноября 2024
Ответ дляВишня на торті
Нічого немає, навіть к.номеру
Вишня на торті• 10 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Нічого немає, навіть к.номеру
Ну то скоріше за все не було приватизації.
Даю справку• 10 ноября 2024
Ответ дляВишня на торті
В моєму випадку була приватизація, до введення кадастрового. Мама звернулася до землевпорядної організації з своїми документами(вони були в порядку) і за 2 тижні вже кадастровий готрвий. Ну не знала вона, що є кадастровий в силу свого віку. А то сусідка стала казати, що її ділянки намає в кадастровому як приватизованої, ну мама стала шукати правду, правда виявилася простою, свідоцтво про приватизацію видане раніше, ніж ввели кадастрові номери
Баба на горошині• 10 ноября 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
З якого переляку?
Упругая попка• 10 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Є адреса карта не грузится.
..не відкривається взагалі
Зайдіть фірму, вона вам все знайде, і чого не вистачає все зробить.