Краля-Галя• 11 ноября 2024

Опрелости...чем спастись?

Поправилась,стала сильно потеть в паху,целый день бегаю по работе,прихожу домой влажные штаны и попрелости аж до ран
Зроблено у 80-х• 11 ноября 2024
Ввечері ванна з якимось заживляючим концентратом і мазати бепантеном. До ранку все пройде.
Все буде Україна• 11 ноября 2024
Sudocrem вам в допомогу.
Парова машина• 11 ноября 2024
користуйтеся лікоподієм як присипкою
Моя улюблена страшко• 11 ноября 2024
Раз в тиждень мазь теймурова, звісно щоб на слизову не потрапляло
Супер засіб, підсушує, зменшує пітливість
+ раджу макс натуральні тканини, митися з хорошим милом без добавок типу олійки і тд
Можна присипкою ще присипати в тих місцях
Я так влітку лікувала рани під грудьми, знаю як то боляче
парИла я парИла• 11 ноября 2024
Судокрем
Пантестин
Веледа крем от опрелостей с календулой
Бепантен крем
Сонечко• 11 ноября 2024
Детская присыпка, детский крем под подгузники, цинковая мазь
Сокодавка ще та• 11 ноября 2024
Автор, ну вы же сами знаете ответ - вернуться в прежний вес.
Вы не задумываетесь пока сейчас нежарко и с потом проблем нет - а что же будет летом?
29Inna• 11 ноября 2024
Обычный крахмал
Україна понад усе!• 11 ноября 2024
У меня было, чем только не мазала. Переболела, плюс жара... никак не могла в себя прийти. Перепробовала все. От присыпки и порошков типа Банеоцин сушило еще сильнее. Судокрем, цинковая мазь - особо не помогали. Протираоа и Хлоргексидином. Игралась месяц с ними. Пошла к дерматологу, выписали мазь антигрибковую...могу написать вам, но я за границей. Фунгофин 1%. Помогло, все ушло
Первоклашка Я• 11 ноября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
звичайний картопляний крохмаль на чисте і сухе тіло - і все перераховане не потрібне. Свого часу мені порадив лікар в інфекційній лікарні, коли мучилась з дитиною. На кращий засіб за ефектом і ціною наразі не натрапила за стільки років
Первоклашка Я• 11 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
вертатись в ’прежний вес’ - це час, а допомога потрібна вже. Така елементарна думка Вас навіть не відвідувала, правда? Крім того, в людини може бути багато причин збільшення ваги, причому незалежно від неї. І такий варіант. схоже, Вам теж в голову не приходить
СМСница• 11 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
И как автору от опрелостей помогут ваши непрошенные, бессмысленные проповеди? Вы за её счет самоутвеждаетесь таким образом?
СМСница• 11 ноября 2024
Мама летом спасалась судокремом. Говорила, что за ночь отлично подсушивал.
Моя улюблена страшко• 11 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Спробую, але думаю він просто змиється потом у дорослої людини
+ він не має підсушуючою та антисептичної дії як вказані мною засоби, а це важливо коли вже є рани
Реально стало менше поту і шкіра швидко загоїлася
Пез Году Неделя• 11 ноября 2024
Твердий дезодорант наносить на місце тертя, спеціальні накладки є.
Пез Году Неделя• 11 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Хм, в мене вага 56, це багато? А тертя є...