Цікавий писочок• 11 ноября 2024
Посоветуйте пожалуйста тоналку для жирной кожи
спасибо
Омлетик• 11 ноября 2024
Mac студио фикс, не окисляется, тонкий полуматовый слой, держиться весь день.
Карапулька• 11 ноября 2024
1. Lancome Teint Idole Ultra Wear 24h Longwear Foundation
2. Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF 40
Особисто у мене (на мені) працюють тільки ці два. Все інше стікає, скочується і взагалі не тримається
пьЯНА• 11 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
Givenchy Mattissime Velvet
Не випускають ще з 2019 року
А я женатая• 11 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Не випускають ще з 2019 року
Тю, дійсно, а я якраз думала до нього повернутись, коли мій Боббі Браун закінчиться. ☹️Сподіваюсь, вон там щось нове випустили, з таким же ефектом. Жіванші традиційно сильні у тонуючих продуктах .