Стильна штучка• Изменено 11 ноября 2024
Чи можу я їздити на авто чоловіка без його присутності?
Без шеріння авто в Дії.
Зі мною будуть всі передбачені ПДР документи.
Авто є власністю і зареєстроване за чоловіком.
Він частіше на ньому їздить, я хочу також на ньому їздити інколи.
Успокойся_Успокойся• 11 ноября 2024
Мій чоловік їзде на авто, що якоби моє по доках. Штрафи приходять мені і йому, ніякого шерінгу не робили.
Лялька в колисці• 11 ноября 2024
Можете, конечно. Если по утрам меня будете по делам возить. За час управимся.
Коли мовчу- приємна жінка• 11 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вам так часто штрафи приходять?
Джонсонюк• 11 ноября 2024
В нас 2 авто з чоловіком, дуже часто міняємся. Права і техпаспорт і вперед. Чоловік якось їхав на моєму авто, зупинила поліція, попросили документи для перевірки. Він дав своє портмоне з відкритими правами, а слідуючий в портмоне техпаспорт на його авто. А сам поліз в бардачок, щоб дістати техпаспорт на моє авто. А поліцейський перелистнув, подивився, що техпаспорт є( напевно не глянув на яке авто), віддав документи, сказав, що все в порядку, можете їхати. Чоловік навіть не встиг показати мій техпаспорт. Машини різних марок і кольорів
Успокойся_Успокойся• 11 ноября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вам так часто штрафи приходять?
2 раза, превышение на 20км. Один из них новая камера на Северном мосту в зад поймала
Акукарача• 11 ноября 2024
я так і роблю, права мої і техпаспорт на машину і все, навіть кум на ній їздив
Стильна штучка
• 11 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А как потом разделяют, кому приходит штраф?
Если авто ваше по документам, а за рулем не вы, а муж?
Успокойся_Успокойся• 11 ноября 2024
Ответ дляСтильна штучка
Штраф всегда идет на владельца авто. Там день и час, ясно, что можно понять кто ехал. В моем случае это не я