Кров з молоком• 12 ноября в 07:25
У кого пульс постійно більше 90 +, як Ви "рятуєтесь"?
У мене більше року пульс 90 -100, якщо фізична активність або хвилювання, то він може бути 120-130, іноді доходить до 170... тоді мені вже досить недобре. Була у лікаря, робили кардіограму, типу "тахікардія", але не критична. Хочу піти до іншого лікаря, зробити холтер і розуміти, як діяти. Хотіла запитати у тих, хто має завжди прискорений пульс, Ви п"єте щось на постійній основі? Дуже дякую за відповіді!
Залізна тьотя• 12 ноября в 07:27
А щитовидну перевіряли? Мені саме вона давала такий пульс і поки не вирівняла ЩЗ - він був високим і пила анаприлін
Зубожиння• 12 ноября в 07:28
У мене було після ковіду. 115 в стані спокою. Кардіолог зробила кардіограму та узі сердця, прописала ліки, я їх пила десь пів року, поступово з них зійшла, зараз все норм.
Потрібно знайти причину, тахікардія - це наслідок
оксюморон• 12 ноября в 07:28
Кардіолог казала, що прискорений пульс може бути від нестачі заліза в організмі
Та_все_ок_будет• 12 ноября в 07:29
Була на антидепресантах пульс не скакав.
Тільки відмінили через 5 місяців то саме .
Прихожу до лікарки пульс 115 , йду робити ЕКГ то саме .
Маю з собою бісопролол .
Вночі буває таке теж.
Ой 170 то мене в лікарню вже забрали , бо я думала що мені жопа, дихати не могла
Маю з собою бісопролол .
Вночі буває таке теж.
Залізний кіготь• 12 ноября в 07:30
Ого… я бы от такого умерла. Моя норма 45 ударов в минуту. Брадикардия с детства.
Кров з молоком
• 12 ноября в 07:31
Ответ дляЗалізна тьотя
десь місяців 8 тому здавала кров на гормони, були у нормі. Але дякую, треба перевірити ще раз
Кров з молоком
• 12 ноября в 07:34
Ответ дляоксюморон
я у цьому ключі навіть не думала, хоча ферітін завжди занизький, дякую
КартаБезКомиссий• 12 ноября в 07:35
У меня синусовая тахикардия. Щитовидка норм. Пью корвитол 50, пол таблетки, если перевалило за 100, врач говорила пить таблетки, если больше 90 ударов.
Наша взяла• 12 ноября в 07:35
Ответ дляЗубожиння
У меня тоже после ковида тахикардия
Я уже 4 года пью ежедневно таблетки
Кров з молоком
• 12 ноября в 07:36
Ответ дляНаша взяла
У меня тоже после ковида тахикардия
Я уже 4 года пью ежедневно таблетки
теж корвітол чи щось інше?
Наша взяла• 12 ноября в 07:38
Ответ дляКров з молоком
теж корвітол чи щось інше?
Бисопролол пью
Кардиолог говорит ,что тахикардия не из-за сердечных проблем
Эндокринолог ,что тоже все ок ( у меня гипотериоз,но я контролирую гормоны )
Скорее всего из-за неврологии ,но я пила антидепрессанты и пульс тоже был высокий
У меня он начинает подниматься как я поем даже
БоХатая• 12 ноября в 07:40
бисопролол или корвалмент ( если не ошибаюсь)
отлично убирают пульс 90-100 в состоянии спокойствия
иногда 130 лупит на ровном месте без физ активности
Кумедна• 12 ноября в 07:41
После ковида такое с 2022 года, была у врача, кардиограмма, эхо, холтер, щитовидка, оак - все норма. Смдела на таблетках понижающих пульс два месяца, было отлично, отменила таблетки все вернулось
Забила, так и живу
Кров з молоком
• 12 ноября в 07:41
Ответ дляНаша взяла
Бисопролол пью
Стосовно бісопрололу, Ви купляєте нашого виробника чи Бісопролол-тева ? хочу розуміти, чи дійсно є якась різниця, чи ні
Голова колгоспу• 12 ноября в 07:42
Нічим не спасаюсь, бо європейські лікарі кажуть, що здорова. Аналізи ніби в нормі. Але від кави може накрити тривожна атака.
Ліки ніякі не можна, бо низький тиск при цьому
Наша взяла• 12 ноября в 07:48
Ответ дляКров з молоком
Тева
Как то купила его и так пью
Мне одно время заменили бисопролол на бравадин ( потому что бисопрллол снижает давление,а у меня оно и так нормальное )
Бравадин помогал опредленное время ,а потом перестал . Опять вернулась к бисопрололу .
Как то купила его и так пью
Наша взяла• 12 ноября в 07:44
Ответ дляГолова колгоспу
Почитайте про бравадин
Голова колгоспу• 12 ноября в 07:47
Ответ дляНаша взяла
Почитайте про бравадин
Спасибо, гляну. Оно не поднимает давление?
Наша взяла• 12 ноября в 07:47
Ответ дляГолова колгоспу
Не снижает давление
Мне его и выписывали из-за этого на замену бисопрололу
Голова колгоспу• 12 ноября в 07:48
Ответ дляНаша взяла
Не снижает давление
Тьфу, да, это имела в виду. Но до кофе голова не соображает. А после - сердце выпрыгивает. Так и живем 🫠
Наша взяла• 12 ноября в 07:49
Ответ дляГолова колгоспу
А кофе пьете арабика ?
Робуста дает бодрость ,но и тахикардию ( если такая предрасположенность есть )
Гарнюнька• 12 ноября в 07:50
Конкор кор и кораксан ежедневно уже 2 года принимаю. Но сами себе не значайте, идите к врачу. Желательно аритмолог
Так точно!• 12 ноября в 07:51
У меня всю жизнь тахикардия, щитовидка в норме, холтер тоже. Привыкла давно, особо не мешает
Гарнюнька• 12 ноября в 07:52
И нельзя не обращать внимания на тахикардию. Вроде не смертельно на данный момент, но сердце изнашивается и приводит к серьезным сердечным заболеваниям со временем
Наша взяла• 12 ноября в 07:53
Ответ дляТак точно!
Это хорошо ,если не мешает
А я начинаю будто задыхаться как только пульс поднимается
Наша взяла• 12 ноября в 07:53
Ответ дляГарнюнька
Вот и мне так объясняла врач ,что сердце изнашивается
Місячне Сяйво• 12 ноября в 07:55
Ответ дляоксюморон
Так, це правда. Як і у випадку з ковідом, коли в організмі мало кисню (а залізо як раз його і транспортує), то серце намагається це компенсувати прогнавши кров по коли більшу кількість разів. І пульс пришвидшується.
Я пила після ковіду банальний Карвеліс. Але якщо є реальна проблема з кількістю кисня в крові, то треба вирішувати її. Бо насильницьки знизивши пульс, можна почувати себе ще гірше, через нестачу кисню.
Голова колгоспу• 12 ноября в 08:00
Ответ дляНаша взяла
А кофе пьете арабика ?
Только арабику. Все равно атаку могу словить 🤷🏼♀️