бибизяна• 12 ноября в 10:00
Вы уже начали подготовку к новому году? Что делаете?
Пусин Кукин• 12 ноября в 10:01
Поки накидала трохи новорічного в кошик Сінсей. Але щось цього року якось туго цей процес йде
Головний кошак• 12 ноября в 10:05
А як готуватися до того, що все одно буде? Після 31 грудня настане 1 січня
Та легко!• 12 ноября в 10:05
доречі в аврорі дуже гарні новорічні тарілки , по хорошій ціні .
В оффлайн магазині вибір набагато більший
Тарілки звичайні , не маленькі по 99 грн, чашки по 77 , є блюда в вигляді ялинки по 169 наче
Роздратована шкіра• 12 ноября в 10:06
Ответ дляПусин Кукин
діліться що?
В рот не ложи• 12 ноября в 10:07
Ще ні, тільки порядок наводжу, камін тестую. Хочу ялинку придбати в горщику і посадити потім.
Роздратована шкіра• 12 ноября в 10:08
поки - помила двері, кухню, навела порядки у гардеробі, віддала старий одяг і взуття, планую - помити вікна, попрати штори, ну і списки куди без них
Каляка маляка• 12 ноября в 10:08
В цьому році готуюсь, бо до того з 22 року не було не ялинок не святкувань у нас, в цьому році душа трохи забажала святкового настрою незважаючи на продовжуючий пиндець
Дама_с_коготками• 12 ноября в 10:09
Заказала гирлянду и Адвент календари для детей на Али.
А так то у меня всегда все есть.
1 декабря уберу осенний декор и достану зимний ь
А так то у меня всегда все есть.
Кудесница_с_пургеном• 12 ноября в 10:10
Ответ дляКашка-маняшка
Купили детям адвент календари)
Адвент це передріздвяна традиція
І не треба за голову хапатися
Проработник• 12 ноября в 10:09
Ответ дляТа легко!
До фарфора (который «порцеляна») там конечно как до луны.
Но на один раз - нормальные тарелки.
Я сегодня открыла распродажу Виллерой и Бош. Посмотрела, закрыла.
Вот и вся моя подготовка к НГ пока :))
Но на один раз - нормальные тарелки.
Вот и вся моя подготовка к НГ пока :))
бибизяна
• 12 ноября в 10:11
Ответ дляШкварочка
Чего не в июне начали готовиться? Опоздали уже..
В июне я готовлюсь к др ребенка. ДР прошло пора к новому году)
Та легко!• 12 ноября в 10:11
Ответ дляПроработник
Но на один раз - нормальные тарелки.
Вот и вся моя подготовка к НГ пока :))
Но на один раз - нормальные тарелки.
Вот и вся моя подготовка к НГ пока :))
конечно не фарфор , но качество неплохое и есть хорошие расцветки , похожие в магазине видела по 450 за тарелку . а с учетом что их исспользовать 2 раза в год , считаю хорошее соотношение цена-качество
бибизяна
• 12 ноября в 10:12
Ответ дляdulenok
в Авроре подвеску купила - снеговики на лестнице. На сайте нет
Какая цена?
Не зацілована• 12 ноября в 10:14
Купила упаковочную бумагу, потихоньку покупаю подарки, пакую и прячу.. Надо купить формачки для печенья, дочь хочет испечь на нг.. Доставать нг декор буду в начале декабря..
Анонім Секретар• 12 ноября в 10:14
Подарки начала покупать, у меня много родственников, крестники мои и мужа
ТаПрямТам• 12 ноября в 10:16
Ответ дляВ рот не ложи
Гибле діло, але пробуйте, може повезе.
TANYA 0 0 0 0• 12 ноября в 10:17
Тут би дожити до того нового року, але хочеться якось відволіктися, нічого з прикрас купувати не буду, так як знаю що багато грошей піде на продукти, а вони будуть ще дорожчі, ну і дітям подарунки, все
Оля_с_киркою• 12 ноября в 10:18
В цьому році ялинку будемо прикрашати ’прозорими’ іграшками. Тому замовила прозорі буси-гірлянду на ялинку. Ще замовлю прозорих іграшок. Невтрималася, вже купила новорічних кіндерів. Адвент-календарів до 31грудня поки не бачила, тільки до 24грудня.
Смайлик• 12 ноября в 10:18
Купила гірлянду в аврорі))
Треба починати думати подарунки сестрам, і моїй і чоловіковій, але щось сил немає.
Твоя подружайка• 12 ноября в 10:24
Ответ дляdulenok
А покажите