вре_Динка• 13 ноября 2024

Звернення до адмінів

Я думаю, ви вже й самі знаєте, що сьогодні якийся збій і плодяться теми-клони, чи могли б ви закріпити тему з поясненням для людей, які нападають на авторів за теми-клони. Бо реально заходиш в тему, а там більшість повідомлень це напад за кучу тем та захист що то випадковість
Дякую за увагу. Вдалого всім дня
_Olka_• 13 ноября 2024
Я уже написала админам напрямую. А на форуме они не всегда бывают, разве что тема в топ выйдет
автор вре_Динка • 13 ноября 2024
Ответ для_Olka_
Дякую.
vetlanochka• 13 ноября 2024
Краще написати для тих, хто створює теми, щоб вони бачили, що треба почекати.
Bombastic• 13 ноября 2024
Ответ дляvetlanochka
Що саме почекати? Теми самі клонуються
vetlanochka• 13 ноября 2024
Ответ дляBombastic
Що саме почекати? Теми самі клонуються
Та ну, і в різних темах, і під анонімом і без.
Bombastic• 13 ноября 2024
Ответ дляvetlanochka
Ну у мене так і вийшло
Я вже потім побачила що їх кілька