Добрый день ,кто коллекционирует или понимает
помогите опознать куколку
Санди?
помогите опознать куколку
Санди?
Натусик_13• 14 ноября в 10:02
Колекціонують не такі)) Такими вже навіть діти не захочуть грати
Ответ дляAllaif
Ось знайшла фотки такої, як у мене. На фотці з нареченими моя зліва без фати, али в рожевому платті. На інших фото є ближче, але фото не мої і поганенько видно. Ще у неї гнуться ноги як у Барбі + згинаються руки в ліктях. Ноги і руки резинові
о,у меня такая в детстве была)
Ответ дляНатусик_13
ви не праві, багато хто колекціонує
Натусик_13• 14 ноября в 10:30
Ответ дляminimodnysha
ви не праві, багато хто колекціонує
Так , але там навіть голова куколки до тіла не підходить, не думаю, що вона становить якусь цінність, в мене таких цілий пакет дома десь лежить
Natali81-aa18• 14 ноября в 10:35
Жаль, что моя куколка осталась у родителей, просто красавица, копия русалочки Ариель, с густыми длинными красными волосами. Помню как нарыла еë среди хлама так называемых ’Барби’ на рынке у китайцев, даже не помню на каком, было в 90.
YourNastasya• 14 ноября в 10:40
Ответ дляAllaif
Блииинн посмотрела фото и так тепло на душе стало)) Я вспомнила эти платья розовые. И была у меня тоже такая куколка)))
Ответ дляminimodnysha
о,у меня такая в детстве была)
Я її вперше у однокласниці побачила і захворіла цією лялькою. Барбі не було в продажу у нас, а ці були. Пам´ятаю як татові до дрібних деталей описала ляльку, інтернету тоді не було. І тато поїхав в Чернівці по справах, заїхав на калинівський ринок і знайшов мені її 🫠
Nataliiazp• 14 ноября в 10:51
Голова Сьюзи, туловище и не Сьюзи, и не Санди, платье из тех, которые отдельно в пакетиках продавали.
Мы просто их продавали раньше) где-то ещё даже Санди лежат с бракованными руками