Всміхайлик• 14 ноября 2024
полетіти розвіятись
чи напряжно з дитиною поїхати (полетіти) в іншу країну на 4-5 днів погуляти?
мені порахувала тур фірма Мюнхен переліт + проживання біля 40 тис грн. це без харчування
Твоя космішна• 14 ноября 2024
а навіщо вам турфірма? самі купіть квитки на літак і забронюйте житло.
Вся така шо куди там• 14 ноября 2024
Мюнхен - це найдорожче місто в Німеччині (або одне з таких). Не обов´язково туди. Там красиво, але влітку в центрі було багато будівництва. Майже в кожному більш-менш великому місті в Європі в цей час є різдвяні ярмарки, ковзанки і інші розваги. Але будь-які поїздки істотно подорожчали. Якщо в голові ціни доковідні (2019 рік), або довоєнні (2021-2022), то таких вже давно немає, на жаль.
Завжди мало• 14 ноября 2024
Дивіться. Квитки бронюєте самі. Житло знаходите на сайті Airbnb, там в основному квартири, де можна і самому готувати. Вийде дешевше ніж турфірма порахує. І в готелі не приготуєш нічого. Це, звісно, якщо вам так ок, бо це бюджетніше значно виходить.
Кривая спроса• 14 ноября 2024
Ответ дляO-Yumi
Ззідки будете летіти? Насправді, не важко, але треба трохи потратити часу на організацію. 40 тис - це занадто...
Не занадто, где то так и выйдет. Дорога до аеропорта, самолет, проживание 5 дней
Всміхайлик
• 14 ноября 2024
Ответ дляТвоя космішна
так дешевше виходить
Всміхайлик
• 14 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
а скільки треба: на днів 5 біля 40 тис грн житло і переліт (і це турфірма, самим буде дорожче) + біля 10 тисяч харчування і всякі музеї ?
Всміхайлик
• 14 ноября 2024
Ответ дляЗавжди мало
а безпечно в квартиру самій?
Всміхайлик
• 14 ноября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Откуда лететь будете? Я б в Барселону или Тенерифе полетела
з Кракова скоріш за все
Всміхайлик
• 14 ноября 2024
Ответ дляO-Yumi
маєте на увазі, що не вартує цих грошей?
Вся така шо куди там• 14 ноября 2024
Ответ дляВсміхайлик
я була влітку там, з двома дітьми. за житло ми заплатили приблизно стільки ж, як Ви написали. повторюся, це недешеве місто, ще й у Різдвяний час. 10 тисяч на харчування і музеї нам на трьох не вистачило б. обід чи вечеря в барі-ресторані обійдеться приблизно в 20-25 євро з людини (реальний приклад, гамбургер сина з картоплею і склянка коли коштували 18 євро плюс 4,5 євро). Можна, звичайно, піти в Макдональдс - може і буде трохи дешевше, або купити кебаб на вулиці чи щось азійське (буде дешевше, смачно, але треба знати, де купувати). Зайти на каву в кафе в центрі на двох з тістечками чи тортиками - це 15-20 євро, якщо не розбігатися. Якщо ж ще купувати то воду, то щось смачне на ярмарках, плюс вхід до музеїв, проїзд - в 250 євро за 5 днів можете не вкластися.
Втім, завжди можна бюджет обмежити. Але який тоді сенс їхати саме в дороге місто? Ми їхали з конкретною метою, бюджет я собі приблизно уявляла, але і запас був, аби не шукати ’де дешевше’ і як економніше купувати воду:)
Фокус-Покус• 14 ноября 2024
Ответ дляВсміхайлик
Да, ну один раз посмотреть можно- ничего сверх естественного. Из Кракова посмотрите билеты на самолет бюджетные и страны какие предлагают; может Париж, Португалию, Испанию- потом на букинге отель и вперед)
Завжди мало• 14 ноября 2024
Ответ дляВсміхайлик
а безпечно в квартиру самій?
Абсолютно. Поки ви не виселитесь з квартири власник гроші не отримає. Сайт тримає гроші і це страховка.
Завжди мало• 14 ноября 2024
Тисячі доларів достатньо для бюджетного відпочинку в Європі на тиждень на двох. Це якщо харчування буде вдома, звісно. Квартира в оренду, ціну обираєте. Квитки шукаєте дешевше. І все. Витрачаєте на музеї, екскурсії, сувеніри, булочку якусь в місті.
Тишком нишком• 14 ноября 2024
Ответ дляВсміхайлик
з Кракова скоріш за все
Блин,наши туда бесплатно ездят, а вам 40 тысяч насчитали. В Египет езжайте