Самая СоветЧиваЯ• 15 ноября 2024
З яким кольором пояса в карате дозволяється бути тренером?
Чи можна тренувати з синім поясом?
_Alekssandra_• 15 ноября 2024
Тут врядли ответят. У сына на тренировках тренер и его ’помошники’ - ’сенпай’ все с чёрными. Синие пояса - это вообще начало, не думаю, что тренер может быть с синим поясом
Николай-b526• 15 ноября 2024
черные вроде аттестовывают..а тренировали видел и синий и коричневый...
Самая СоветЧиваЯ
• 15 ноября 2024
Вчора пішли на пробне заняття - тренер дівчина з синім поясом. Я теж здивувалась що синій пояс, а вартість секції не дешева 2500 за 10 занять. Ось і цікаво чи відповідає ціна якості. Моєму 4-х річці сподобалось заняття, але ж але…
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ідіть в більш професійні клуби )
Анонім Перший• 15 ноября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
это для ознакомления, по теме - девушка с синим поясом просто наставник. И еще совет от мастера спорта - если ваш сын весит меньше 24 кг - нельзя заниматься карате.
_Alekssandra_• 15 ноября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ой. 4 года. Не выдумывайте. Это хорошо для физического развития, спустить пар, дисциплина.
Главное, чтобы удобно было ходить. А то муж выдумывал, выбирал эти ’борьбы’ с 3х лет, а 2 раза не прижилось, неудобно добираться было. Потом вообще ничем не занимался пока я не настояла сдать в ближайшее через дорогу
Самая СоветЧиваЯ
• 15 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
😳 Звісно менше в 4 роки вага 18 кг. А чому саме? Його всі задавлять силою? Вікова група в секції 4-7 років
Самая СоветЧиваЯ
• 15 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Карате в пішій доступності, а на футбол треба їздити😁
Анонім Перший• 15 ноября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
дело не в силе и не задавить силой.... смешны ваши рассуждения, дело в микротравмах стопы.
_Alekssandra_• 15 ноября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Отлично. Малыши в 4 года там типа бьются, но это такое. Очень хорошо я оцениваю карате.
Только будьте готовы, что пояса это поездки на соревнования до недели. И по 4 года отпускали.
Футбол ещё это тренировки под открытым небом в любую погоду. Я на такое не согласилась.
Головний кошак• 15 ноября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Блин, я б еще поняла, если бы вы имели подростка с опытом соревнований и меняли клуб. Но пупсик!!! Блин!! мамо!!
в этом возрасте главное эмоция и начало !!!! понимания спорта и тренировки
Головний кошак• 15 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
это еще почему? они же в весе и возрасте
Самая СоветЧиваЯ
• 15 ноября 2024
Тепер в ході опитування зрозуміла що для нашого віку нам все підходить, окрім ціни. Почала ретельніше вивчати інфу по місту, то ціна 1200-1600 грн. за 12 занять і тренера з чорними поясами.
А тут 2500 грн за 10 занять, 1500 грн за 5 занять: наставник виявляється а не тренер, серед нагород висіла аж одна подяка, інвентарю нуль. За що тоді такий цінник???
Короче мій провтик, що не промоніторила все заздалегіть бо повелась що йти недалеко і тільки місяць як відкрилися, думала дитині буде комфортно починати з такими ж новачками.
З плюсів, що близько і 2-3 дитини в групі разом з нами, тобто більше уваги йому. В 2-х інших групах, які були до і після нас, теж було по 1-му учню. Чоловік каже раз сподобалося дитині то хай вже походе, може на довго його і не вистачить 😂.
Самая СоветЧиваЯ
• 15 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Дякую, бо я в цьому не розуміюся