Руда ліса• 16 ноября 2024
Ви робите домашнє завдання з дітьми 7 класу?
Особливо по математиці.
Я в школі не могла зрозуміти математику.
Це для мене був жах. Не давалася вона мені і все.
Тепер мій син також її не розуміє.
От сидимо ми разом і не можемо нічого зрозуміти. Він плаче що йому це не цікаво. А я сварю себе за те що також не можу її зрозуміти.
Він говорить що пару дітей розуміють що робити, а в основному весь клас намагається вгадати відповідь.
А мені чомусь здається що всі розуміють лише він ні. Бо я така сама.
Просто цікаво чи допомагаєте ви своїм дітям робити домашнє завдання?
Чи самі все розуміють?
Пропоную репетитора. Не хоче і все.
Тепер мій син також її не розуміє.
Чи самі все розуміють?
Пропоную репетитора. Не хоче і все.
Результат:
вже голосів:
22 (34.38%)
Робимо разом, розуміюємо.
22 (34.38%)
Все сам (сама), розуміє
11 (17.19%)
Інший варіант
6 (9.38%)
Взагалі не знаю про що там
3 (4.69%)
Не розуміємо, що буде то буде
Голена блондинка• 16 ноября 2024
Не роблю нічого, окрім мистецтва та технологій- це повністю моє
Руда ліса
• 16 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
А як вчиться дитина? Оцінки? Все сама розуміє?
Дуб береза• 16 ноября 2024
сама все предметы делает, как и я в своё время. Всё прекрасно, ничего сложного в 7 классе нет.
Голена блондинка• 16 ноября 2024
Ответ дляРуда ліса
Так, вчиться сама, рейтинг високий. Але рукожоп і не митець
БлинчикБезСметанки• 16 ноября 2024
С первого класса сказала ребенку, что мама с папой тупые и помочь с домашкой не смогут, поэтому нужно внимательно слушать учителя в школе и не стесняться задавать ему вопросы, если что то не понятно.
Схема сработала, заканчивает уже 11 класс, а в семье тишина и спокойствие.
Черговий по кухні• 16 ноября 2024
Да, я допомагаю. Але я гарно розумію, бо я ще і Політех закінчила .
Просіть у чата GPT пояснити, або відео уроки шукайте
ХикориДикори• 16 ноября 2024
у нас сейчас уже 8-й кл.
это ужас и кошмар
я так намучалась, сил нет.
не хочет.
Если я пытаюсь объяснять - резко то в туалет ему надо, то сра*ь, то сц*ть, то тікать.
просто списывает в инета гдз и все
это ужас и кошмар
я так намучалась, сил нет.
не хочет.
просто списывает в инета гдз и все
Бубль Гум)• 16 ноября 2024
6 клас. Інколи розуміє сама, інколи приходиться сидіти з нею і додатково пояснювати.
Руда ліса
• 16 ноября 2024
А в мого одні двійки. Не хоче вчитися і все. Так і говорить: мені не цікаво і все!
Малювання, музика, інформатика це його. Там завжди 12.
А все інше 1,2,3. Вище 3 не буває.
ХикориДикори• 16 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
ааа... ну так у вас девочка.
Девочки изначально послушные, это лафа
Руда ліса
• 16 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
у нас сейчас уже 8-й кл.
это ужас и кошмар
я так намучалась, сил нет.
не хочет.
просто списывает в инета гдз и все
это ужас и кошмар
я так намучалась, сил нет.
не хочет.
просто списывает в инета гдз и все
От ви наче про мого написали. Сидів ридав, пішов ка.ать.. чекаю. Але ж голова вже болить. Бо не розуміємо як то все робити.
долой_лама• 16 ноября 2024
Помогаю, если просят. 6 и даже 9 класс. Младшей только математику проверяю и укр.мову. Старший и сам с математикой ладит, как и я. Химия и физика сам разбирается. Больше просит с творческими заданиями помочь. Литература, искусство. Мы с ним вместе как-то что-то да напишем. Ни у него, ни у меня к гуманитарным науки ’не стоит’.
Голена блондинка• 16 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
ааа... ну так у вас девочка.
Девочки изначально послушные, это лафа
У меня мальчик, просто ´дитина’- це вона)
Коли мовчу- приємна жінка• 16 ноября 2024
Пояснюю,якщо дитина не розуміє. Звісно, що вже нічого не пам´ятаю, але легко можу розібратися в темі
Руда ліса
• 16 ноября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ви молодець.
А я дивлюся, але наче вперше бачу.
Я ту математику боялася дуже.
А я дивлюся, але наче вперше бачу.
Я ту математику боялася дуже.
Все буде Україна• 16 ноября 2024
У старшего репетитор по математике, я хорошо ее знаю но терпения не хватает что то объяснять мне
Ответ дляХикориДикори
ааа... ну так у вас девочка.
Девочки изначально послушные, это лафа
Ой,якби ви тільки знали, наскільки ви помиляєтеся стосовно дівчат. В мене така дівчинка, що краще мабуть 5 хлопців
Пишна молодиця• 16 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
ааа... ну так у вас девочка.
Девочки изначально послушные, это лафа
Хто вам таку дурню сказав?
У мене дівчинка і хлопчик. Є з чим порівняти. Дівчинка уперта, встряє в пригоди і так змалечку.
Ответ дляРуда ліса
Шукайте або репетитора, або є купа відео уроків з роз´ясненням тем
Рву и мечу• 16 ноября 2024
Пока ребенок не поймет, что на уроке нужно слушать учителя, он не будет понимать предмет. У моего ребенка были проблемы с физикой, пока не начала на уроке писать конспекты.
Вобще в 7 классе училась сама, но я контролировала выполнение ДЗ (проверяла) и объясняла непонятные моменты.
Руда ліса
• 16 ноября 2024
Але як мені соромно при вчителях. Що дитина не вчиться. Інші батьки щось ще жаліються, що вчитель погано тему пояснив, що вчасно не перевіряє. А в мене взагалі питань немає, навіть не рипаюся. Бо соромно.
Черговий по кухні• 16 ноября 2024
Ответ дляРуда ліса
А все інше 1,2,3. Вище 3 не буває.
Да, мотивація - це важливо.
Мій син поставив певну мету собі, тому дуже старається заради оцінок і сам просить, щоб я йому пояснила, що він сам не зрозумів. Тобто, не розвʼязати за нього, а пояснити як розвʼязати.
Пишна молодиця• 16 ноября 2024
7й клас, можу допомогти з хімією, фізикою, мовою-літературою, історією, біологією. Математика - то без мене. Ніц не пам´ятаю зі школи.
Руда ліса
• 16 ноября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дякую. Пошукаю.
Ніколи не збрешу• 16 ноября 2024
Ответ дляРуда ліса
А все інше 1,2,3. Вище 3 не буває.
Очень странно, что информатика 12.
Математику Вы запустили.
Ответ дляЧерговий по кухні
Ой, джи пи ти час інколи такого понаяснює,що на голову не налазитт, а потім вибачається ’да, ви праві, давайте спробуємо ще раз перевірити...’
Рву и мечу• 16 ноября 2024
Ответ дляРуда ліса
Ви молодець.
А я дивлюся, але наче вперше бачу.
Я ту математику боялася дуже.
А я дивлюся, але наче вперше бачу.
Я ту математику боялася дуже.
Найдите ребенку видео записью уроков. По физике, например, шикарные уроки записывал Виктор Павел из Решельевского лицея. Что-то подобное было по математике. Автора не помню.
Руда ліса
• 16 ноября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Да, мотивація - це важливо.
Так, я Вас зрозуміла. Я йому говорю про роботу в майбутньому. Він говорить що навіть бомжом не боїться стати, але вчитися не буде.