Перша скрипка• 17 ноября 2024
На чем вы любите варить холодец?
Курица, целый петух, куриные лапы с когтями, свинина, копыта, уши, головы, пятаки, хвосты?)
Ну и с чем поедать)
Кумася• 17 ноября 2024
Ви господарка від Бога, як я подивлюсь.
Ви одразу три відра холдцю варите?
Можу брикнути• 17 ноября 2024
Галяшка і 1 ратиця. Ратицю так люблю поїсти, не чекаючи застигання.
Эт вернячОк• 17 ноября 2024
Свинячі ніжки (2 шт), свиняча рулька (передня), домашній півень.
Палені морква та цибуля, часник, корінь петрушки, лаврове листя, перець духмяний і чорний горошком, сіль.
Варити не менше 8 годин.
Їсти з хріном, це без варіантів)
Варити не менше 8 годин.
Їсти з хріном, це без варіантів)
Можу брикнути• 17 ноября 2024
Ответ дляКумася
Кігті курячі зʼїдаєте самі, чи кому попадуться, той і щасливчик?
думаю, там війна вдома за такі вкусняшки
Перша скрипка
• 17 ноября 2024
Ответ дляКумася
Я уточнила, що саме частина з кігтями, бо для деяких курячі ноги - то тільки окорочок, а нижче у курки начебто нічого нема) так шкутильгає)
Кумася• 17 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
А, то нігті ви таки обрізаєте курам?
ПоЗиТиВнАя• 17 ноября 2024
Ну у Вас и перечень отходов,кроме курицы... Я собаку таким кормить не буду, тем более сама есть...
Эт вернячОк• 17 ноября 2024
Ответ дляКумася
А, то нігті ви таки обрізаєте курам?
А в чому причина веселощів?
Автор, звісно, дивно висловилася, але курячі лапи часто додають в холодець, там колагену багато, гарно застиває.
Перша скрипка
• 17 ноября 2024
Ответ дляКумася
А, то нігті ви таки обрізаєте курам?
Взагалі ноги використовувала тільки моя бабця, я - ні. А нещодавно колега нагадала, що з них варить. Ось, цікавлюсь, хто що додає. А вам ці кігті, дивлюсь, спокою не дають)
Мядуза аля моргонер• 17 ноября 2024
Я на куриных лапах, ушах свинки и копытце. Мне главное чтоб уши были, люблю хрящики)
Перша скрипка
• 17 ноября 2024
Дівчата, стосовно курячих лап - вони зараз в магазинах всі жовті, не почищені, та ще й з чорними опіками від струму, яким курей вбивають( виглядає жахливо. Чи продаються десь чисті, білі?
Файна пані• 17 ноября 2024
Поедать любим с черным хлебом и хреном.
Копыта, качалка, домашний петух - все это залог липкого, хорошо застывающего холодца. Еще хорошо себя ведут в холодце индюшачьи крылья.
Лінива, не каюсь• 17 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Ратиця это что?
Перша скрипка
• 17 ноября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ратиця это что?
Копыто. Этимология с литовского